Premier League
Manchester_United
Manchester United
25 oktober 2026
15.00
Bournemouth
Bournemouth
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Manchester United - Bournemouth: statistieken Premier League

Aanstaande zondag speelt Manchester United thuis tegen Bournemouth in de 8e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. United lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Bournemouth, maar zijn The Poppies in Old Trafford in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar twaalfmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won United vijf keer, Bournemouth won er drie en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Bournemouth op papier beter dan United. De ploeg uit Bournemouth won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. United won niet, verloor één duel en speelde viermaal gelijk.

Manchester United - Bournemouth
Premier League
25 oktober 2026
15.00, Old Trafford

Terugkijkend: United wint meer onderlinge duels dan Bournemouth

De formatie van Michael Carrick en The Poppies troffen elkaar vanaf 2018 twaalf keer in de Premier League:
  • Er werden 44 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,67 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk 22 goals. Dit is een gemiddelde van 1,83 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 84 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7 schoten per wedstrijd. Spelers van United schoten het vaakst, namelijk 48 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,58. The Poppies maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
20-03-2026Bournemouth
United
2-2
15-12-2025United
Bournemouth
4-4
27-04-2025Bournemouth
United
1-1
22-12-2024United
Bournemouth
0-3
13-04-2024Bournemouth
United
2-2
09-12-2023United
Bournemouth
0-3
20-05-2023Bournemouth
United
0-1
03-01-2023United
Bournemouth
3-0
04-07-2020United
Bournemouth
5-2
02-11-2019Bournemouth
United
1-0
30-12-2018United
Bournemouth
4-1
03-11-2018Bournemouth
United
1-2

The Red Devils al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Manchester speelt stabiel. De laatste drie wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde United gelijk tegen Leeds. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren The Red Devils één duel en speelden er vier gelijk. United hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Manchester United:

  • scoorde tien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,43.
  • scoorde thuis zes keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,57 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van United in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Leeds
United
1-1
10-10-2026United
Spurs
1-1
20-09-2026Fulham
United
1-1
13-09-2026United
City
0-1
06-09-2026Everton
United
2-2

Spelerstats Manchester United:

  • Bryan Mbeumo is met vier goals de topscorer van The Mancunians in deze competitie.
  • Bryan Mbeumo scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Benjamin Sesko maakte één goal uit een kopbal.
  • Bryan Mbeumo maakte vier goals met de linkervoet.
  • Bruno Fernandes maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Matheus Cunha gaf tweemaal een assist.

Spelers van The Mancunians met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bryan Mbeumo4001630
Bruno Fernandes3102630
Matheus Cunha1200507
Benjamin Sesko100079
Patrick Dorgu0101174
Luke Shaw0102427
Kobbie Mainoo0100449
Youri Tielemans0100549
Senne Lammens0000630
Diogo Dalot0002471
Ayden Heaven000091
Harry Maguire0002630
Lisandro Martínez0001495
Noussair Mazraoui0000144
Leny Yoro0000173
Carlos Baleba0000105
Amad Diallo0000149
Mason Mount000028
Andrey Santos0001174
Shea Lacey000011
Marcus Rashford0000356
Joshua Zirkzee000054

De ploeg uit Bournemouth zonder richting

De ploeg uit Bournemouth kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Bournemouth van Sunderland met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Bournemouth één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Bournemouth de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Bournemouth:

  • scoorde negen goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 4 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Bournemouth in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Bournemouth
Sunderland
2-0
10-10-2026Chelsea
Bournemouth
5-1
20-09-2026Bournemouth
Liverpool
0-1
12-09-2026Bournemouth
Brentford
2-2
05-09-2026Newcastle
Bournemouth
2-2

Spelerstats Bournemouth:

  • Marcus Tavernier is met vier goals de topscorer van The Poppies in deze competitie.
  • Evanilson scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Marcus Tavernier maakte één goal uit een kopbal.
  • Marcus Tavernier maakte drie goals met de linkervoet.
  • Alex Scott en Evanilson maakten ieder één goal met de rechtervoet.
  • Evanilson gaf viermaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Bournemouth met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marcus Tavernier4003579
Evanilson2401596
Justin Kluivert1001328
Alex Scott1001447
Djordje Petrovic0000630
Bafodé Diakité00002
James Hill0001630
Juanlu Sánchez000018
António Silva0003630
Adam Smith0003598
Julio Soler00007
Adrien Truffert0002624
Tyler Adams0001462
Ryan Christie0002268
Lewis Cook0002265
Alex Tóth000018
Amine Adli000012
David Brooks000194
Ben Gannon-Doak000062
Daniel Jebbison000033
Rayan0000618
Álvaro Rodríguez000041

De competitiestanden van de Premier League op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalManchester UnitedBournemouth
Minuut 0-1502
Minuut 15-3000
Minuut 30-4511
Minuut 45-6013
Minuut 60-7510
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalManchester UnitedBournemouth
Minuut 0-1002
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9000