Premier League
Nottingham_Forest
Nottingham Forest
18 oktober 2026
17.30
Rood-wit sportshirt met korte mouwen
Arsenal
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Nottingham-Forest-fans

Nottingham Forest - Arsenal: statistieken Premier League

Komende zondag staat Nottingham Forest tegen Arsenal op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Arsenal in het voordeel tegen Forest. Wat wordt het deze keer in City Ground?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Nottingham éénmaal, het team van Mikel Arteta won er vijf en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Arsenal op papier beter dan Forest. Het team van Mikel Arteta won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Forest won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Nottingham Forest - Arsenal
Premier League
18 oktober 2026
17.30, City Ground

Terugkijkend: Arsenal wint meer onderlinge duels dan Forest

De ploeg uit Nottingham en The Gunners troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Premier League:
  • Er werden achttien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,25 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twaalf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 33 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,12 schoten per wedstrijd. Spelers van Arsenal schoten het vaakst, namelijk 24 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Arsenal scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
17-01-2026Forest
Arsenal
0-0
13-09-2025Arsenal
Forest
3-0
26-02-2025Forest
Arsenal
0-0
23-11-2024Arsenal
Forest
3-0
30-01-2024Forest
Arsenal
1-2
12-08-2023Arsenal
Forest
2-1
20-05-2023Forest
Arsenal
1-0
30-10-2022Arsenal
Forest
5-0

Forest kleurloos

The Tricky Trees geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Forest van Palace met 1-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Tricky Trees één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Forest de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • maakte vijf doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 0,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden nul van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Palace
Forest
3-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
12-09-2026Villa
Forest
1-2
05-09-2026Forest
Spurs
0-0
29-08-2026Liverpool
Forest
2-2

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Dan Ndoye is de topscorer van de ploeg uit Nottingham deze competitie, met twee doelpunten.
  • Dan Ndoye scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Morgan Gibbs-White gaf tweemaal een assist.

Spelers van The Tricky Trees met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dan Ndoye2001394
Morgan Gibbs-White1200540
Liam Delap1002351
Igor Jesus1001259
Murillo0102540
Matz Sels0000540
Ola Aina0003392
Jair Cunha0002360
Ousmane Diomande0000254
Nikola Milenkovic0001270
Daniel Muñoz0000296
Luca Netz000029
Neco Williams0000540
Nicolás Domínguez00001
James McAtee0002509
Ibrahim Sangaré0000132
Xaver Schlager0001443
Callum Hudson-Odoi000020
Arnaud Kalimuendo00009
Chris Wood000084

Arsenal kleurloos

De ploeg uit Highbury kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Arsenal van Leeds met 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won het team van Mikel Arteta vier wedstrijden en verloor er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Arsenal de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Arsenal:

  • maakte tien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,67.
  • scoorde thuis zeven keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,5 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Arsenal in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Arsenal
Leeds
2-1
19-09-2026Brighton
Arsenal
3-0
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2
06-09-2026Arsenal
Chelsea
2-1
31-08-2026Villa
Arsenal
0-1

Spelerstats Arsenal:

  • Bukayo Saka is de topscorer van de ploeg uit Highbury deze competitie, met drie doelpunten.
  • Kai Havertz en Bukayo Saka maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Bruno Guimarães scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Declan Rice gaf drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Highbury met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bukayo Saka3000509
Bruno Guimarães2000153
Kai Havertz2001501
Martin Ødegaard2001472
Riccardo Calafiori1200499
Declan Rice0301504
Ben White0200378
Christos Tzolis0102365
David Raya0000540
Gabriel0002540
Piero Hincapié000044
Ezri Konsa0000372
Cristhian Mosquera0000169
Jurriën Timber0000133
Eberechi Eze000088
Myles Lewis-Skelly0000336
Mikel Merino000187
Martín Zubimendi000094
Max Dowman000010
Viktor Gyökeres000059
Noni Madueke0000114

De competitiestanden van de Premier League op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City660016518
2Arsenal650110515
3Brighton641118513
4Brentford624012610
5Everton62408510
6Chelsea6312151310
7Leeds6231859
8Hull6231869
9Liverpool6231779
10Ipswich63039129
11Newcastle622210138
12Palace62139127
13United6132996
14Coventry62045116
15Forest6123585
16Villa61236115
17Sunderland61146124
18Bournemouth60337133
19Spurs6033393
20Fulham60246102

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNottingham ForestArsenal
Minuut 0-1510
Minuut 15-3011
Minuut 30-4500
Minuut 45-6013
Minuut 60-7512
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNottingham ForestArsenal
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4011
Minuut 40-5000
Minuut 50-6010
Minuut 70-8003
Minuut 80-9001