Premier League
Nottingham_Forest
Nottingham Forest
5 november 2023
15.00
Aston_Villa
Aston Villa

Nottingham Forest - Aston Villa: statistieken Premier League

Komende zondag staat Nottingham Forest tegen Aston Villa op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Villa heeft historisch het overwicht bij treffers met Forest. Kunnen The Villians dit doortrekken?

Nottingham-Forest-fans

Nottingham Forest - Aston Villa: statistieken Premier League

Komende zondag staat Nottingham Forest tegen Aston Villa op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Villa heeft historisch het overwicht bij treffers met Forest. Kunnen The Villians dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Villa één keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Villa het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Forest won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Nottingham Forest - Aston Villa
Premier League
5 november 2023
15.00, City Ground

Terugblik: Villa wint onderlinge duels vaker dan Forest

Forest en The Lions troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Premier League:
  • Er vielen vier goals, gemiddeld 2 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd even vaak in de eerste als de tweede helft gescoord.
  • Daarnaast werd er zesmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 3 schoten per wedstrijd. Spelers van Forest schoten het vaakst, namelijk vier keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Forest scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
08-04-2023Villa
Forest
2-0
10-10-2022Forest
Villa
1-1

Forest al een tijdje zonder winst

De ploeg uit Nottingham heeft het zwaar en kan de laatste zes duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Forest van Liverpool met 0-3. De afgelopen vijf competitieduels verloor Forest twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Forest hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Nottingham Forest:

  • maakte tien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis zes keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 2,6 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Forest in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2023Liverpool
Forest
3-0
21-10-2023Forest
Luton
2-2
07-10-2023Palace
Forest
0-0
01-10-2023Forest
Brentford
1-1
23-09-2023City
Forest
2-0

Spelerstats Nottingham Forest:

  • Taiwo Awoniyi en Chris Wood zijn de topscorers van de ploeg van Steve Cooper deze competitie, met ieder drie doelpunten.
  • Chris Wood scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Chris Wood scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Taiwo Awoniyi maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Anthony Elanga gaf driemaal een assist.

Spelers van Forest met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Taiwo Awoniyi3201515
Chris Wood3000239
Anthony Elanga1300476
Willy Boly1001756
Nicolás Domínguez1001407
Callum Hudson-Odoi1000232
Serge Aurier0202710
Morgan Gibbs-White0203834
Harry Toffolo0100233
Matt Turner0001900
Ola Aina0003473
Scott McKenna0000417
Gonzalo Montiel0002168
Murillo0001360
Moussa Niakhaté0010271
Nuno Tavares000297
Neco Williams0000121
Joe Worrall0010440
Danilo0000288
Cheikhou Kouyaté000176
Orel Mangala0004738
Ibrahim Sangaré0004467
Andrey Santos00008
Ryan Yates0002362
Brennan Johnson0000240
Divock Origi000162

Villa al een tijdje ongeslagen

Villa kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Villa van Luton met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Lions vier duels en speelden er één gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Villa de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Aston Villa:

  • scoorde 26 goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twintig van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 37 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,7 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Villa in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2023Villa
Luton
3-1
22-10-2023Villa
West Ham
4-1
08-10-2023Wolverhampton
Villa
1-1
30-09-2023Villa
Brighton
6-1
24-09-2023Chelsea
Villa
0-1

Spelerstats Aston Villa:

  • Douglas Luiz en Ollie Watkins zijn de topscorers van Villa deze competitie, met ieder vijf doelpunten.
  • Ollie Watkins scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Douglas Luiz scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Ollie Watkins gaf vijf keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Birmingham met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ollie Watkins5500863
Douglas Luiz5104851
Moussa Diaby3300801
Leon Bailey3201275
John McGinn2202840
Matthew Cash2103877
Jhon Durán200273
Pau Torres1000870
Jacob Ramsey100050
Lucas Digne0204891
Youri Tielemans0100168
Emiliano Martínez0002810
Robin Olsen000090
Diego Carlos0000265
Ezri Konsa0001900
Tyrone Mings000031
Leander Dendoncker00004
Boubacar Kamara0003848
Nicolò Zaniolo0002385
Cameron Archer00016
Philippe Coutinho000026
Jaden Philogene-Bidace00004
Bertrand Traoré000011

De competitiestanden van de Premier League op 03-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Spurs1082022926
2Arsenal1073023824
3City1080222724
4Liverpool1072123923
5Villa10712261422
6Newcastle10523261117
7Brighton10523231917
8United10505111615
9West Ham10424161714
10Brentford10343161213
11Chelsea10334131112
12Wolverhampton10334131712
13Palace1033481312
14Fulham1033491612
15Everton10316101410
16Forest10244101510
17Bournemouth101368216
18Luton101279205
19Burnley101188254
20Sheffield100197291

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNottingham ForestAston Villa
Minuut 0-1501
Minuut 15-3002
Minuut 30-4501
Minuut 45-6013
Minuut 60-7513
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNottingham ForestAston Villa
Minuut 0-1000
Minuut 10-2002
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9011