Keuken Kampioen Divisie
Roda_JC_Kerkrade
Roda JC Kerkrade
30 oktober 2026
20.00
Rood-wit sportshirt met korte mouwen
Jong AZ
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
roda-jc-fans

Roda JC Kerkrade - Jong AZ: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Komende vrijdag staat Roda JC Kerkrade tegen Jong AZ op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Jong AZ lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Roda, maar zijn de Kerkradenaren in het Parkstad Limburg Stadion in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze vijftien keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Kerkrade vijfmaal, de club uit Alkmaar won er zes en vier keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Roda op papier beter dan Jong AZ. De ploeg uit Kerkrade won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De club uit Alkmaar won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

Roda JC Kerkrade - Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
30 oktober 2026
20.00, Parkstad Limburg Stadion

Terugblik: Jong AZ wint onderlinge duels vaker dan Roda

De formatie van Rob Penders en de Alkmaarders troffen elkaar vanaf 2018 vijftien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 50 goals, gemiddeld 3,33 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 26 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,73 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
24-04-2026Jong AZ
Roda
2-0
05-12-2025Roda
Jong AZ
2-3
07-02-2025Roda
Jong AZ
3-3
12-08-2024Jong AZ
Roda
6-1
05-02-2024Jong AZ
Roda
1-0
06-10-2023Roda
Jong AZ
3-1
13-03-2023Roda
Jong AZ
2-0
07-11-2022Jong AZ
Roda
2-0
04-04-2022Jong AZ
Roda
0-1
19-11-2021Roda
Jong AZ
2-2
30-04-2021Roda
Jong AZ
0-1
04-01-2021Jong AZ
Roda
0-1
13-12-2019Roda
Jong AZ
2-2
25-01-2019Roda
Jong AZ
6-2
26-10-2018Jong AZ
Roda
1-1

Roda kleurloos

De Koempels geven laatste wedstrijden weinig richting. Roda boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Almere City. Het werd 3-2. De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van Rob Penders drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roda de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Roda JC Kerkrade:

  • maakte vijftien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,25.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit zeven doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Roda in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Almere City
Roda
2-3
19-10-2026Jong Utrecht
Roda
1-2
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Roda
RKC
2-0

Spelerstats Roda JC Kerkrade:

  • Anthony van den Hurk is met vijf goals de topscorer van de Kerkradenaren in deze competitie.
  • Anthony van den Hurk scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de ploeg uit Kerkrade met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Anthony van den Hurk5002956
Marco Tol20021080
Mitchel Paulissen1201550
Bram Marsman1101394
Guilherme Peixoto1100363
Dyon Dorenbosch1102993
Cain Seedorf1101532
Lucas Beerten10011080
Joshua Nisbet10011071
Joey Sleegers1001361
Xander van den Berg0200494
Jérôme Déom0200481
Jeremiah Mensah0101491
Justin Treichel00001080
Koen Jansen0001961
Jay Kruiver000091
Dario van den Buijs0002671
Luuk Verheij000010
Mokrane Bentoumi000038
Noah Crabu00001
Rayan Khoums000055
Nadir Maoujoudi000021
Fynn Schenten0000157

De Alkmaarders scoren veel

De Alkmaarders scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,8 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Jong AZ van Helmond met 5-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Alkmaarders twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Jong AZ hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Jong AZ:

  • maakte 31 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 2,58.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twaalf van deze goals en uit negentien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Jong AZ in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Jong AZ
Helmond
5-4
16-10-2026VVV
Jong AZ
4-4
09-10-2026Jong AZ
Den Bosch
0-1
18-09-2026Jong AZ
Volendam
4-1
14-09-2026Jong PSV
Jong AZ
1-1

Spelerstats Jong AZ:

  • Jasper Hartog scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van Jong AZ met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jerolldino Bergraaf4101357
Bendegúz Kovács4101420
Jasper Hartog4001137
Julian Oerip3404990
Rio Robbemond3102780
Ayoub Oufkir3001266
Tycho de Wit2400633
Hessel de Wit2300720
Yoël van den Ban2101412
Andrea Natali1100728
Bogdan Budko1100147
Frej Elkjær1000589
Jeremiah Esajas1001154
Jesper Zwart04011080
Saviola Simons0100200
Melle Roede010092
Ismail Ka0000360
Rome-Jayden Owusu-Oduro000090
Kiyani Zeggen0000630
Rayan Atikallah000055
Sam de Grand0000223
Maxim Dekker000029
Rion Ichihara0000360
Kiani Inge0000533
Mathijs Menu0002589
Billy van Duijl0000180
Tómas Johannessen000045
Adam Ouaziz000017
Julian Sijbrands0000392
Matej Sin000090
Wassim Bouziane0000184
Gijs Groot000074
Chavarello Hellings000024
Kevin Toppenberg0001286
Sem van Duijn000062

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 28-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRoda JC KerkradeJong AZ
Minuut 0-1511
Minuut 15-3004
Minuut 30-4501
Minuut 45-6022
Minuut 60-7532
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRoda JC KerkradeJong AZ
Minuut 0-1010
Minuut 10-2003
Minuut 30-4002
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8022
Minuut 80-9011