Serie A
Sassuolo
Sassuolo
27 oktober 2026
18.30
SS_Lazio
SS Lazio
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Sassuolo

Sassuolo - SS Lazio: statistieken Serie A

Komende dinsdag staat Sassuolo tegen SS Lazio op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Weten de spelers van Sassuolo de winstreeks van de spelers van SS Lazio te doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze duels won Sassuolo viermaal, SS Lazio won er zeven en drie keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Lazio op papier beter dan Sassuolo. SS Lazio won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Sassuolo won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Sassuolo - SS Lazio
Serie A
27 oktober 2026
18.30, Mapei Stadium

Terugkijkend: Lazio wint meer onderlinge duels dan Sassuolo

Sassuolo en de spelers van SS Lazio kwamen elkaar sinds 2018 veertienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 35 goals, gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk negentien goals. Dit is een gemiddelde van 1,36 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 70 keer op goal geschoten, gemiddeld 5 keer per wedstrijd. de spelers van SS Lazio schoten het vaakst op doel, namelijk 40 keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,29. Beide teams scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
09-03-2026Lazio
Sassuolo
2-1
14-09-2025Sassuolo
Lazio
1-0
26-05-2024Lazio
Sassuolo
1-1
21-10-2023Sassuolo
Lazio
0-2
03-05-2023Lazio
Sassuolo
2-0
15-01-2023Sassuolo
Lazio
0-2
02-04-2022Lazio
Sassuolo
2-1
12-12-2021Sassuolo
Lazio
2-1
23-05-2021Sassuolo
Lazio
2-0
24-01-2021Lazio
Sassuolo
2-1
11-07-2020Lazio
Sassuolo
1-2
24-11-2019Sassuolo
Lazio
1-2
07-04-2019Lazio
Sassuolo
2-2
11-11-2018Sassuolo
Lazio
1-1

Sassuolo al een tijd zonder winst

De spelers van Sassuolo hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. Het vorige duel verloor Sassuolo van Como. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won Sassuolo één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sassuolo de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Sassuolo:

  • maakte twaalf doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis zes keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,12 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Sassuolo in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Como
Sassuolo
2-0
16-10-2026Frosinone
Sassuolo
4-2
11-10-2026Sassuolo
Milan
1-1
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1
13-09-2026Sassuolo
Juventus
3-2

Spelerstats Sassuolo:

  • Vasilije Adžic is met drie goals de topscorer van de spelers van Sassuolo in deze competitie.
  • Cas Odenthal scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Domenico Berardi scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Vasilije Adžic scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Darryl Bakola gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Sassuolo met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Vasilije Adžic3100369
Cas Odenthal2000245
Domenico Berardi2001468
Sebastiano Esposito1100274
Josh Doig1000597
Kristian Thorstvedt1001313
Cristian Volpato1001213
Kieron Bowie1001453
Darryl Bakola0200568
Fedde Leysen0101403
Simone Cinquegrano0100462
Nemanja Matic0101607
Armand Lauriente0101652
Arijanet Muric0000630
Stefano Turati000090
Duje Caleta-Car0000371
Fali Candé000090
Jay Idzes0001260
Tomasso Macchioni000074
Rafael Obrador0000127
Ignace Van der Brempt0001259
Andrea Ghion000011
Luca Lipani0002207
Ibrahim Sulemana000031
Riccardo Ciervo00001
Benjamin Dominguez0000173
Gabriel Kulla00003
Laurs Skjellerup00009

De spelers van SS Lazio bezig met winstreeks

SS Lazio timmert aan de weg. De club kon de laatste vier duels winnen. Lazio boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Parma. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van SS Lazio vier duels en speelden er één gelijk. Lazio hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SS Lazio:

  • maakte zestien doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis acht keer en uit achtmaal.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,38 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Lazio in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Lazio
Parma
2-1
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
12-09-2026Lazio
Milan
2-2

Spelerstats SS Lazio:

  • Davide Frattesi is de topscorer van SS Lazio deze competitie, met drie doelpunten.
  • Tijjani Noslin maakte twee goals uit een kopbal.
  • Gustav Isaksen scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Davide Frattesi scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Nuno Tavares en Mattia Zaccagni gaven driemaal een assist.

Spelers van SS Lazio met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Davide Frattesi3000627
Tijjani Noslin2200419
Gustav Isaksen2001410
Nuno Tavares1300595
Mattia Zaccagni1303699
Andrea Pinamonti1100149
Oliver Provstgaard1003646
Fisayo Dele-Bashiru1000127
Kenneth Taylor1001651
Matteo Cancellieri1001294
Albert Gudmundsson100042
Danilho Doekhi0101323
Alfonso Pedraza0100149
Boulaye Dia0101159
Christos Mandas0000720
Diogo Leite000190
Adam Marusic000019
Romano Mussolini0001674
Josip Šutalo0000385
Reda Belahyane0001594
Manuel Lazzari000057
Nicolò Rovella0000127

De competitiestanden van de Serie A op 25-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Como852114717
5Milan743014715
6Frosinone8422171314
7Torino8413131113
8Cagliari84136913
9Juventus73229811
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce73049129
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese71159164
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSassuoloSS Lazio
Minuut 0-1502
Minuut 15-3011
Minuut 30-4512
Minuut 45-6002
Minuut 60-7522
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSassuoloSS Lazio
Minuut 0-1001
Minuut 10-2011
Minuut 30-4001
Minuut 40-5012
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9022