Bundesliga
Freiburg
SC Freiburg
1 oktober 2023
17.30
Augsburg
FC Augsburg

SC Freiburg - FC Augsburg: statistieken Bundesliga

Komende zondag staat SC Freiburg tegen FC Augsburg op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Freiburg in het voordeel tegen Augsburg. Welke uitslag levert het komende duel op?

sc-freiburg-fans-2

SC Freiburg - FC Augsburg: statistieken Bundesliga

Komende zondag staat SC Freiburg tegen FC Augsburg op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Freiburg in het voordeel tegen Augsburg. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Freiburg zes keer, Augsburg won er één en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Freiburg het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Augsburg won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

SC Freiburg - FC Augsburg
Bundesliga
1 oktober 2023
17.30, Europa-Park Stadion

Terugblik: Freiburg wint onderlinge duels vaker dan Augsburg

De ploeg uit Freiburg en Die Fuggerstädter troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Bundesliga:
  • Er werden 33 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,3 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk zeventien goals. Dit is een gemiddelde van 1,7 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 78 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,8 keer per wedstrijd. Der Breisgau-Brasilianer schoten het vaakst op doel, namelijk 43 keer.
  • Er werden zes goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,6. Der Breisgau-Brasilianer maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
28-01-2023Freiburg
Augsburg
3-1
06-08-2022Augsburg
Freiburg
0-4
19-02-2022Augsburg
Freiburg
1-2
26-09-2021Freiburg
Augsburg
3-0
21-03-2021Freiburg
Augsburg
2-0
28-11-2020Augsburg
Freiburg
1-1
15-02-2020Augsburg
Freiburg
1-1
21-09-2019Freiburg
Augsburg
1-1
23-02-2019Freiburg
Augsburg
5-1
30-09-2018Augsburg
Freiburg
4-1

Freiburg al een tijdje zonder winst

Der Breisgau-Brasilianer hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. Het vorige duel speelde Freiburg gelijk tegen Eintracht. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Freiburg twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Freiburg hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats SC Freiburg:

  • scoorde vijf goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit twee doelpunten.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 4,8 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Freiburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-09-2023Eintracht
Freiburg
0-0
16-09-2023Freiburg
Dortmund
2-4
02-09-2023Stuttgart
Freiburg
5-0
26-08-2023Freiburg
Werder
1-0
19-08-2023Hoffenheim
Freiburg
1-2

Spelerstats SC Freiburg:

  • Nicolas Höfler en Lucas Höler maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Roland Sallai maakte één goal met de linkervoet.
  • Maximilian Philipp scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Vincenzo Grifo gaf tweemaal een assist.

Spelers van Freiburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nicolas Höfler1011262
Roland Sallai1000370
Lucas Höler1000425
Maximilian Philipp100193
Vincenzo Grifo0200389
Noah Weißhaupt010044
Noah Atubolu0000450
Matthias Ginter0001360
Manuel Gulde000097
Christian Günter0000180
Lukas Kübler0001433
Philipp Lienhart0002450
Kenneth Schmidt000065
Kiliann Sildillia0000226
Maximilian Eggestein0002433
Yannik Keitel0000107
Merlin Röhl000098
Junior Adamu000021
Ritsu Doan0000281
Michael Gregoritsch0000177

Die Fuggerstädter kleurloos

FCA kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Augsburg van Mainz met 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Fuggerstädter één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Augsburg de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft. Arne Engels neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats FC Augsburg:

  • scoorde negen goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit één doelpunt.
  • de spelers schoten in totaal twaalf keer op goal. Dit is gemiddeld 2,4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Augsburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-09-2023Augsburg
Mainz
2-1
16-09-2023Leipzig
Augsburg
3-0
02-09-2023Augsburg
Bochum
2-2
27-08-2023Bayern
Augsburg
3-1
19-08-2023Augsburg
Gladbach
4-4

Spelerstats FC Augsburg:

  • Ermedin Demirovic is de topscorer van de ploeg uit Augsburg deze competitie, met drie doelpunten.
  • Ermedin Demirovic scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Elvis Rexhbecaj en Sven Michel maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Dion Beljo en Ermedin Demirovic maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Ermedin Demirovic gaf driemaal een assist.

Spelers van Die Fuggerstädter met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ermedin Demirovic3300430
Dion Beljo2001192
Sven Michel1100163
Maximilian Bauer1000379
Elvis Rexhbecaj1002413
Ruben Vargas1000381
Patric Pfeiffer0100162
Phillip Tietz0100221
Finn Dahmen0000450
Jeffrey Gouweleeuw0000135
Robert Gumny000021
Iago0000135
Kevin Mbabu0000180
Mads Pedersen0001315
Felix Uduokhai0000405
Tim Breithaupt000065
Niklas Dorsch0002317
Arne Engels0010359
Fredrik Jensen000054
Arne Maier00004
Mërgim Berisha0000124
Irvin Cardona000138

De competitiestanden van de Bundesliga op 29-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern541018413
2Leverkusen541017613
3Stuttgart540117712
4Leipzig540114412
5Hoffenheim540112612
6Dortmund53209511
7Wolfsburg5302769
8Eintracht5140437
9Freiburg52125107
10Union5203996
11Werder52038106
12Augsburg51229135
13Heidenheim51139134
14Bochum50324163
15Gladbach50238132
16Köln5014491
17Darmstadt50146161
18Mainz50144141

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgFC Augsburg
Minuut 0-1500
Minuut 15-3002
Minuut 30-4502
Minuut 45-6001
Minuut 60-7501
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgFC Augsburg
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6002
Minuut 70-8000
Minuut 80-9001