Bundesliga
Freiburg
SC Freiburg
25 oktober 2026
17.30
Bayern_Munchen
FC Bayern München
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
sc-freiburg-fans-2

SC Freiburg - FC Bayern München: statistieken Bundesliga

Aanstaande zondag speelt SC Freiburg thuis tegen FC Bayern München in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Bayern in het voordeel tegen Freiburg. Wat wordt het deze keer in het Europa-Park Stadion?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Bayern twaalf keer en vier keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Bayern op papier beter dan Freiburg. Bayern won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De ploeg uit Freiburg won driemaal, verloor één duel en speelde éénmaal gelijk.

SC Freiburg - FC Bayern München
Bundesliga
25 oktober 2026
17.30, Europa-Park Stadion

Terugblik: Bayern wint onderlinge duels vaker dan Freiburg

De ploeg uit Freiburg en Die Roten kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er vielen 58 goals, gemiddeld 3,62 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 35 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,19 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 112 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7 schoten per wedstrijd. Spelers van Bayern schoten het vaakst, namelijk 81 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,44. Freiburg scoorde met vier kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
04-04-2026Freiburg
Bayern
2-3
22-11-2025Bayern
Freiburg
6-2
25-01-2025Freiburg
Bayern
1-2
01-09-2024Bayern
Freiburg
2-0
01-03-2024Freiburg
Bayern
2-2
08-10-2023Bayern
Freiburg
3-0
08-04-2023Freiburg
Bayern
0-1
16-10-2022Bayern
Freiburg
5-0
02-04-2022Freiburg
Bayern
1-4
06-11-2021Bayern
Freiburg
2-1
15-05-2021Freiburg
Bayern
2-2
17-01-2021Bayern
Freiburg
2-1
20-06-2020Bayern
Freiburg
3-1
18-12-2019Freiburg
Bayern
1-3
30-03-2019Freiburg
Bayern
1-1
03-11-2018Bayern
Freiburg
1-1

Der Breisgau-Brasilianer scoren veel

Der Breisgau-Brasilianer scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor Freiburg van Leverkusen met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Freiburg drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. Freiburg hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats SC Freiburg:

  • maakte vijftien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 2,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,83 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Freiburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Leverkusen
Freiburg
2-1
11-10-2026Freiburg
Schalke
2-1
19-09-2026Eintracht
Freiburg
2-2
12-09-2026Freiburg
Gladbach
5-0
05-09-2026Paderborn
Freiburg
0-1

Spelerstats SC Freiburg:

  • Yuito Suzuki is de topscorer van de ploeg uit Freiburg deze competitie, met vier doelpunten.
  • Yuito Suzuki scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Maximilian Eggestein en Igor Matanovic maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Matthias Ginter gaf driemaal een assist.

Spelers van Freiburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Yuito Suzuki4011387
Igor Matanovic3100479
Maximilian Eggestein3000540
Derry Scherhant2200474
Yanik Engelhardt2001500
Keisuke Goto1001127
Matthias Ginter0301540
Jordy Makengo0200540
Philipp Treu0101432
Niklas Beste0100419
Vincenzo Grifo010071
Mio Backhaus0001540
Lukas Kübler0000149
Philipp Lienhart0001519
Max Rosenfelder000022
Berkay Yilmaz00009
Patrick Osterhage000013
Lucas Höler000191
Cyriaque Irie000189

Die Roten al een tijd zonder verlies

FC Hollywood kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Bayern van Leipzig met 6-1. De afgelopen vijf competitieduels won Rekordmeister drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Bayern de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Bayern München:

  • scoorde 22 goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,67.
  • scoorde thuis achttien keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 40 keer op goal, gemiddeld 6,67 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Bayern in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Bayern
Leipzig
6-1
10-10-2026Augsburg
Bayern
2-2
18-09-2026Bayern
Union
7-0
13-09-2026Elversberg
Bayern
1-2
05-09-2026Schalke
Bayern
0-0

Spelerstats FC Bayern München:

  • Michael Olise is de topscorer van Bayern deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Dayot Upamecano en Harry Kane scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Michael Olise scoorde vier keer met de linkervoet.
  • Luis Díaz maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Harry Kane gaf vijfmaal een assist.

Spelers van Rekordmeister met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Michael Olise5200484
Harry Kane4500445
Luis Díaz4100446
Ismael Saibari2200306
Aleksandar Pavlovic2101457
Nathaniel Brown1100293
Jamal Musiala1100150
Dayot Upamecano1002495
Lennart Karl1000165
Joshua Kimmich0300476
Alphonso Davies0200363
Tom Bischof0200153
Manuel Neuer0000360
Jonas Urbig0000180
Sacha Boey000014
Kim Min-jae0001296
Konrad Laimer0001240
Josip Stanisic0000295
Jonathan Tah0000277
Serge Gnabry000070

De competitiestanden van de Bundesliga op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern642022514
2Dortmund642011414
3Freiburg641115613
4Leverkusen641116913
5Mainz6312141010
6Elversberg6312121110
7Leipzig630316119
8Werder623112129
9HSV63036159
10Augsburg622216128
11Eintracht622210168
12Köln62138117
13Stuttgart62048106
14Hoffenheim620411146
15Schalke6123475
16Paderborn6123595
17Union61235175
18Gladbach60068200

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgFC Bayern München
Minuut 0-1521
Minuut 15-3033
Minuut 30-4513
Minuut 45-6014
Minuut 60-7504
Minuut 75-9042

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSC FreiburgFC Bayern München
Minuut 0-1000
Minuut 10-2022
Minuut 30-4032
Minuut 40-5012
Minuut 50-6012
Minuut 70-8003
Minuut 80-9001