Serie A
SS_Lazio
SS Lazio
1 november 2026
15.00
Cagliari
Cagliari
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lazio Roma

SS Lazio - Cagliari: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt SS Lazio thuis tegen Cagliari in de 10e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Weten de spelers van Cagliari de winstreeks van de spelers van SS Lazio te doorbreken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Lazio twaalf keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Lazio op papier beter dan Cagliari. SS Lazio won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Cagliari won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

SS Lazio - Cagliari
Serie A
1 november 2026
15.00, Stadio Olimpico

Terugkijkend: Lazio wint meer onderlinge duels dan Cagliari

SS Lazio en de spelers van Cagliari troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er vielen 36 goals, gemiddeld 2,57 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 22 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,57 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 94 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,71 keer per wedstrijd. Spelers van Lazio schoten het vaakst, namelijk 56 keer.
  • Vijfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,36. Cagliari scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
21-02-2026Cagliari
Lazio
0-0
03-11-2025Lazio
Cagliari
2-0
03-02-2025Cagliari
Lazio
1-2
04-11-2024Lazio
Cagliari
2-1
10-02-2024Cagliari
Lazio
1-3
02-12-2023Lazio
Cagliari
1-0
05-03-2022Cagliari
Lazio
0-3
19-09-2021Lazio
Cagliari
2-2
07-02-2021Lazio
Cagliari
1-0
26-09-2020Cagliari
Lazio
0-2
23-07-2020Lazio
Cagliari
2-1
16-12-2019Cagliari
Lazio
1-2
11-05-2019Cagliari
Lazio
1-2
22-12-2018Lazio
Cagliari
3-1

Zegereeks Lazio

SS Lazio is goed op dreef. De club kon de laatste vijf wedstrijden winnen. Lazio boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Sassuolo. Het werd 6-2. De afgelopen vijf competitieduels won SS Lazio alles. Lazio hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SS Lazio:

  • scoorde 22 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,44.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit veertien doelpunten.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,11 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Lazio in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Sassuolo
Lazio
2-6
24-10-2026Lazio
Parma
2-1
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2

Spelerstats SS Lazio:

  • Tijjani Noslin is met vier goals de topscorer van de spelers van SS Lazio in deze competitie.
  • Kenneth Taylor scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Tijjani Noslin scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Gustav Isaksen scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Davide Frattesi en Tijjani Noslin maakten ieder twee goals met de rechtervoet.
  • Mattia Zaccagni gaf vijf keer een assist.

Spelers van Lazio met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tijjani Noslin4200490
Gustav Isaksen3101472
Davide Frattesi3000717
Mattia Zaccagni2503789
Kenneth Taylor2102696
Nuno Tavares1300657
Fisayo Dele-Bashiru1100172
Andrea Pinamonti1100169
Romano Mussolini1001736
Oliver Provstgaard1003646
Matteo Cancellieri1001323
Albert Gudmundsson100042
Danilho Doekhi0101323
Alfonso Pedraza0100178
Boulaye Dia0101159
Christos Mandas0000810
Diogo Leite0001180
Adam Marusic000019
Josip Šutalo0000475
Reda Belahyane0001684
Manuel Lazzari000086
Nicolò Rovella0000127

Cagliari al een tijdje zonder winst

Cagliari heeft het zwaar en kan de laatste vier duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Cagliari van Roma met 2-4. De afgelopen vijf competitieduels won Cagliari één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Cagliari hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Cagliari:

  • scoorde acht goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,89.
  • scoorde thuis twee keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 29 keer op goal, gemiddeld 3,22 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Roma
Cagliari
4-2
24-10-2026Cagliari
Bologna
0-2
19-10-2026Monza
Cagliari
4-0
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1

Spelerstats Cagliari:

  • Daniel Maldini is de topscorer van Cagliari deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Daniel Maldini scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Daniel Maldini maakte drie goals met de linkervoet.
  • Daniel Maldini scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Michel Ndary Adopo gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Daniel Maldini5000590
Paul Mendy1100638
Alessandro Romano1000781
M'Bala Nzola1000138
Michel Ndary Adopo0200810
Adam Obert0100801
Jacopo Fazzini0101248
Elia Caprile0000810
Giuseppe Aurelio00009
Raphael Kofler000071
Yerry Mina0000360
Juan Rodríguez0002710
Yukinari Sugawara0000236
Gabriele Zappa000025
Zé Pedro0002696
Alessandro Deiola0004664
Roberto Gagliardini000168
Joseph Liteta000025
Yanis Massolin0000147
Harry Winks0001633
Gennaro Borrelli000038
Riccardo Ciervo00008
Alieu Fadera0001258
Mattia Felici000039
Kevin Carlos0001126
Kingstone Mutandwa00003
Alessandro Sugamele000017
Yael Trepy00001

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioCagliari
Minuut 0-1531
Minuut 15-3021
Minuut 30-4510
Minuut 45-6031
Minuut 60-7530
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioCagliari
Minuut 0-1020
Minuut 10-2021
Minuut 30-4011
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8031
Minuut 80-9030