Serie A
SS_Lazio
SS Lazio
11 oktober 2026
15.00
Monza
Monza
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lazio Roma

SS Lazio - Monza: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt SS Lazio thuis tegen Monza in de 6e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Lazio in het voordeel tegen Monza. Wat wordt het deze keer in Stadio Olimpico?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Lazio vier keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Lazio het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Monza won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

SS Lazio - Monza
Serie A
11 oktober 2026
15.00, Stadio Olimpico

Terugblik: Lazio wint onderlinge duels vaker dan Monza

SS Lazio en de spelers van Monza kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden zestien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,67 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk tien goals. Dit is een gemiddelde van 1,67 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 29 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,83 keer per wedstrijd. de spelers van SS Lazio schoten het vaakst op doel, namelijk zestien keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,33. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
09-02-2025Lazio
Monza
5-1
10-11-2024Monza
Lazio
0-1
04-05-2024Monza
Lazio
2-2
23-09-2023Lazio
Monza
1-1
02-04-2023Monza
Lazio
0-2
10-11-2022Lazio
Monza
1-0

Lazio al een tijdje ongeslagen

SS Lazio speelt stabiel. De laatste vijf wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Lazio boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Venezia. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van SS Lazio vier duels en speelden er één gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Lazio de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SS Lazio:

  • scoorde acht goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten elf keer op goal, gemiddeld 2,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Lazio in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
12-09-2026Lazio
Milan
2-2
07-09-2026Udinese
Lazio
1-2
30-08-2026Lazio
Genoa
1-0
24-08-2026Bologna
Lazio
0-1

Spelerstats SS Lazio:

  • Davide Frattesi is de topscorer van SS Lazio deze competitie, met drie doelpunten.
  • Tijjani Noslin scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Tijjani Noslin scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Davide Frattesi en Matteo Cancellieri maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Davide Frattesi scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Nuno Tavares en Mattia Zaccagni gaven tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van SS Lazio met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Davide Frattesi3000387
Tijjani Noslin2000185
Mattia Zaccagni1202446
Matteo Cancellieri1001294
Albert Gudmundsson100042
Nuno Tavares0200340
Danilho Doekhi0100270
Boulaye Dia0101159
Christos Mandas0000450
Diogo Leite00007
Adam Marusic000019
Romano Mussolini0001404
Alfonso Pedraza0000114
Oliver Provstgaard0001450
Josip Šutalo0000174
Reda Belahyane0001324
Fisayo Dele-Bashiru000054
Manuel Lazzari000031
Nicolò Rovella0000127
Kenneth Taylor0000421
Gustav Isaksen0001164
Andrea Pinamonti0000111

De spelers van Monza kleurloos

De spelers van Monza geven laatste wedstrijden weinig richting. Monza boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Sassuolo. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Monza één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Monza hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Monza:

  • maakte acht doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Monza in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
06-09-2026Parma
Monza
1-1
29-08-2026Monza
Udinese
2-3
22-08-2026Inter
Monza
4-1

Spelerstats Monza:

  • Gustavo Varela is met vier goals de topscorer van de spelers van Monza in deze competitie.
  • Gustavo Varela scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Gustavo Varela maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Ricardo Mangas en Samuele Birindelli gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Monza met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gustavo Varela4001338
Ricardo Mangas1200370
Andrea Colpani1000255
Jay Robinson1000235
Exequiel Zeballos100027
Samuele Birindelli0201444
Ebenezer Akinsanmiro0100265
Mathis Mout0100151
Semuel Pizzignacco000090
Demba Thiam Ngagne0000270
Noel Törnqvist000090
Adam Bakoune0000161
Andrea Carboni0000441
Filippo Delli Carri000034
Eddy Kouadio0002441
Lorenzo Lucchesi0002418
Yvan Maye000011
Leonardo Colombo000129
Manga Foe Ondoa0000180
Michael Folorunsho0002307
Nicolas Galazzi000021
Patrick Cutrone0000193
Omari Forson000098
Dany Mota0000105

De competitiestanden van de Serie A op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioMonza
Minuut 0-1510
Minuut 15-3012
Minuut 30-4512
Minuut 45-6021
Minuut 60-7512
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioMonza
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4012
Minuut 40-5012
Minuut 50-6000
Minuut 70-8021
Minuut 80-9012