Serie A
SS Lazio
24 oktober 2026
20.45
Parma
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lazio Roma

SS Lazio - Parma: statistieken Serie A

In de Serie A speelt SS Lazio tegen Parma. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Lazio heeft historisch het overwicht bij treffers met Parma. Kunnen de spelers van SS Lazio dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Lazio zeven keer, Parma won er één en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Lazio op papier beter dan Parma. SS Lazio won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Parma won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

SS Lazio - Parma
Serie A
24 oktober 2026
20.45, Stadio Olimpico

Terugkijkend: Lazio wint meer onderlinge duels dan Parma

SS Lazio en de spelers van Parma kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 24 goals, gemiddeld 2,4 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijftien goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 74 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7,4 schoten per wedstrijd. de spelers van SS Lazio schoten het vaakst op doel, namelijk 48 keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,1. Lazio scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
04-04-2026Lazio
Parma
1-1
13-12-2025Parma
Lazio
0-1
28-04-2025Lazio
Parma
2-2
01-12-2024Parma
Lazio
3-1
12-05-2021Lazio
Parma
1-0
10-01-2021Parma
Lazio
0-2
09-02-2020Parma
Lazio
0-1
22-09-2019Lazio
Parma
2-0
17-03-2019Lazio
Parma
4-1
21-10-2018Parma
Lazio
0-2

De spelers van SS Lazio al een tijd zonder verlies

SS Lazio speelt stabiel. De laatste zeven wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Lazio boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Juventus. Het werd 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van SS Lazio vier duels en speelden er één gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Lazio de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats SS Lazio:

  • maakte veertien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten vijftien keer op goal, gemiddeld 2,14 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Lazio in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
12-09-2026Lazio
Milan
2-2
07-09-2026Udinese
Lazio
1-2

Spelerstats SS Lazio:

  • Davide Frattesi is de topscorer van SS Lazio deze competitie, met drie doelpunten.
  • Gustav Isaksen scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Tijjani Noslin scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Gustav Isaksen scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Davide Frattesi scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Nuno Tavares en Mattia Zaccagni gaven driemaal een assist.

Spelers van Lazio met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Davide Frattesi3000537
Tijjani Noslin2200329
Gustav Isaksen2001333
Nuno Tavares1300505
Mattia Zaccagni1303622
Andrea Pinamonti1100149
Oliver Provstgaard1002600
Fisayo Dele-Bashiru1000107
Matteo Cancellieri1001294
Albert Gudmundsson100042
Danilho Doekhi0101323
Alfonso Pedraza0100135
Boulaye Dia0101159
Christos Mandas0000630
Diogo Leite000145
Adam Marusic000019
Romano Mussolini0001584
Josip Šutalo0000295
Reda Belahyane0001504
Manuel Lazzari000043
Nicolò Rovella0000127
Kenneth Taylor0001580

Parma scoort weinig

Parma scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,8 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Parma van Torino met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Parma één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Parma hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Parma:

  • scoorde vier goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,57.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 2,86 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Parma in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Parma
Torino
0-3
10-10-2026Inter
Parma
3-0
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
14-09-2026Como
Parma
2-1
06-09-2026Parma
Monza
1-1

Spelerstats Parma:

  • David Romero is de topscorer van Parma deze competitie, met twee doelpunten.
  • Pontus Almqvist scoorde één keer met de linkervoet.
  • David Romero maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Parma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
David Romero2000288
Pontus Almqvist110191
Simone Lontani1000394
Nesta Elphege0100176
El Bilal Touré0100526
Edoardo Corvi0000630
Sascha Britschgi0001334
Franco Carboni000078
Enrico Del Prato0002630
Djibril Diallo000021
Diego Carlos0001351
Dominik Drobnic0001225
Abdoulaye Ndiaye000090
Mariano Troilo0003625
Lautaro Rodrigo Valenti000045
Emanuele Valeri0000630
Adrián Bernabé0000283
Benjamín Cremaschi000035
Giovanni Fabbian0000187
Mandela Keita0001616
Abdou-Salam Konate000196
Rachid Kouda000015
Christian Ordóñez0000217
Vincent Sierro0000252
Ousmane Diallo Thiao000016
Matija Frigan0000109

De competitiestanden van de Serie A op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioParma
Minuut 0-1520
Minuut 15-3010
Minuut 30-4521
Minuut 45-6010
Minuut 60-7521
Minuut 75-9041

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSS LazioParma
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4010
Minuut 40-5021
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9021