Premier League
Sunderland
25 oktober 2026
17.30
Leeds United
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Toto stats

Sunderland - Leeds United: statistieken Premier League

In de Premier League speelt Sunderland tegen Leeds United. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Sunderland heeft historisch het overwicht maar Leeds lijkt in betere vorm. Kunnen The Black Cats dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Sunderland won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Leeds het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor één wedstrijd en speelde drie keer gelijk. Sunderland won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Sunderland - Leeds United
Premier League
25 oktober 2026
17.30, Stadium of Light

Terugkijkend: Sunderland wint meer onderlinge duels dan Leeds

De ploeg uit Sunderland en The Whites kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen drie goals, gemiddeld 1,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk twee doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1 goals per duel.
  • Daarnaast werd er elf keer op goal geschoten, gemiddeld 5,5 keer per wedstrijd. Spelers van Leeds schoten het vaakst, namelijk negen keer.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
03-03-2026Leeds
Sunderland
0-1
28-12-2025Sunderland
Leeds
1-1

Verliesreeks Sunderland

The Black Cats moeten terugvechten. De club verloor de laatste vier duels. De vorige competitiewedstrijd verloor Sunderland van Bournemouth met 0-2. De afgelopen vijf competitieduels verloor De ploeg uit Sunderland vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sunderland de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften. Kevin Danso speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Sunderland:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • spelers schoten 21 keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Sunderland in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Bournemouth
Sunderland
2-0
10-10-2026Sunderland
Brighton
0-2
20-09-2026City
Sunderland
5-3
12-09-2026Sunderland
Arsenal
0-2
05-09-2026Brentford
Sunderland
1-1

Spelerstats Sunderland:

  • Brian Brobbey is de topscorer van de ploeg van Régis Le Bris deze competitie, met drie doelpunten.
  • Brian Brobbey scoorde drie keer met de rechtervoet.

Spelers van The Black Cats met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Brian Brobbey3001402
Enzo Le Fée1100611
Nilson Angulo1101391
Wilson Isidor1000211
Thomas Meunier0100433
Habib Diarra010062
Robin Roefs0000630
Omar Alderete000183
Daniel Ballard0002450
Kevin Danso0010377
Trai Hume0000389
Reinildo Mandava0010523
Dayann Methalie0001108
Nordi Mukiele0001540
Luke O'Nien000199
Jules Ahoka000026
Christopher Rigg000184
Noah Sadiki0001592
Chemsdine Talbi000032
Granit Xhaka0002630
Juan Angulo000010
Juan Riquelme Angulo000010
Malick Fofana0000120
Romaine Mundle00001
Jocelin Ta Bi000018
Timur Tutierov000059

Leeds al een tijdje zonder winst

Leeds heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Leeds gelijk tegen United. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Peacocks één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Leeds de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Leeds United:

  • maakte negen doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,29.
  • scoorde thuis zes keer en uit driemaal.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 2,86 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Leeds in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Leeds
United
1-1
10-10-2026Arsenal
Leeds
2-1
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
14-09-2026Leeds
Newcastle
4-1
05-09-2026Brighton
Leeds
1-1

Spelerstats Leeds United:

  • Dominic Calvert-Lewin is met vier goals de topscorer van The Peacocks in deze competitie.
  • Dominic Calvert-Lewin maakte één goal uit een kopbal.
  • Dominic Calvert-Lewin en Noah Okafor maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Dominic Calvert-Lewin scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Tarik Muharemovic gaf tweemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Leeds met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Calvert-Lewin4003602
James Justin1101619
Jayden Bogle1002546
Anton Stach1000628
Noah Okafor1000448
Tarik Muharemovic0201630
Gabriel Gudmundsson0101433
Ao Tanaka0102410
Lukas Nmecha010097
James Trafford0000630
Ethan Ampadu0002630
Melvin Bard000018
Jaka Bijol0000169
Nico Elvedi0000503
Joe Rodon0000124
Brenden Aaronson0000218
Jean Bahoya00006
Sean Longstaff000022
Daniel James000055
Harry Wilson0001168

De competitiestanden van de Premier League op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal760111518
3Brighton751123516
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Leeds72419610
8Everton72418710
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13United714210107
14Palace72149177
15Bournemouth71339136
16Spurs71336106
17Coventry72056146
18Fulham71247105
19Forest7124595
20Sunderland71156144

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSunderlandLeeds United
Minuut 0-1510
Minuut 15-3001
Minuut 30-4511
Minuut 45-6013
Minuut 60-7500
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSunderlandLeeds United
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8013
Minuut 80-9000