Premier League
Tottenham_Hotspur
Tottenham Hotspur
26 november 2023
15.00
Aston_Villa
Aston Villa

Tottenham Hotspur - Aston Villa: statistieken Premier League

Aanstaande zondag speelt Tottenham Hotspur thuis tegen Aston Villa in de 13e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Spurs heeft historisch het overwicht maar Villa lijkt in betere vorm. Kunnen The Spurs dit doortrekken?

Tottenham-Hotspur

Tottenham Hotspur - Aston Villa: statistieken Premier League

Aanstaande zondag speelt Tottenham Hotspur thuis tegen Aston Villa in de 13e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Spurs heeft historisch het overwicht maar Villa lijkt in betere vorm. Kunnen The Spurs dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze duels won Spurs vijfmaal en Villa won er drie.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Villa het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Spurs won driemaal, tweemaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Tottenham Hotspur - Aston Villa
Premier League
26 november 2023
15.00, Tottenham Hotspur Stadium
Scheidsrechter, Rob Jones

Terugkijkend: Spurs wint meer onderlinge duels dan Villa

De ploeg uit Tottenham en The Villians kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen 26 goals, gemiddeld 3,25 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk veertien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,75 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 50 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,25 keer per wedstrijd. Spelers van Spurs schoten het vaakst, namelijk 26 keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,12. Villa scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
13-05-2023Villa
Spurs
2-1
01-01-2023Spurs
Villa
0-2
09-04-2022Villa
Spurs
0-4
03-10-2021Spurs
Villa
2-1
19-05-2021Spurs
Villa
1-2
21-03-2021Villa
Spurs
0-2
16-02-2020Villa
Spurs
2-3
10-08-2019Spurs
Villa
3-1

The Spurs kleurloos

Spurs kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Spurs van Wolverhampton met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Ange Postecoglou drie wedstrijden en verloor er twee In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Spurs de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Tottenham Hotspur:

  • scoorde 24 goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis negen keer en uit vijftienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 47 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,92 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Spurs in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-11-2023Wolverhampton
Spurs
2-1
06-11-2023Spurs
Chelsea
1-4
27-10-2023Palace
Spurs
1-2
23-10-2023Spurs
Fulham
2-0
07-10-2023Luton
Spurs
0-1

Spelerstats Tottenham Hotspur:

  • Son Heung-min is de topscorer van de ploeg uit Tottenham deze competitie, met acht doelpunten.
  • Cristian Romero en Richarlison scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Son Heung-min scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Son Heung-min scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • James Maddison gaf vijfmaal een assist.

Spelers van The Spurs met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Son Heung-min8100983
James Maddison3502890
Dejan Kulusevski30011045
Cristian Romero2012857
Richarlison1302541
Pape Sarr1203840
Brennan Johnson1101220
Emerson Royal1001330
Micky van de Ven1001945
Pedro Porro0201988
Iyenoma Udogie0213788
Manor Solomon0201202
Ivan Perišic0102102
Guglielmo Vicario00021080
Ben Davies0000182
Eric Dier0000147
Davinson Sánchez000177
Rodrigo Bentancur000159
Yves Bissouma0015888
Pierre-Emile Højbjerg0003381
Giovani Lo Celso000042
Oliver Skipp0001180
Bryan Gil000017
Alejo Veliz000111

Villa scoort veel

De ploeg van Unai Emery scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. Villa boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Fulham. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won Villa drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. Villa hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Aston Villa:

  • scoorde 29 goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,42.
  • scoorde thuis 23 keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 44 keer op goal, gemiddeld 3,67 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Villa in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-11-2023Villa
Fulham
3-1
05-11-2023Forest
Villa
2-0
29-10-2023Villa
Luton
3-1
22-10-2023Villa
West Ham
4-1
08-10-2023Wolverhampton
Villa
1-1

Spelerstats Aston Villa:

  • Ollie Watkins is de topscorer van de ploeg van Unai Emery deze competitie, met zes doelpunten.
  • Ollie Watkins maakte drie goals met de linkervoet.
  • Douglas Luiz scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Ollie Watkins gaf vijfmaal een assist.

Spelers van The Lions met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ollie Watkins65011043
Douglas Luiz51041027
Leon Bailey3301349
Moussa Diaby3300953
John McGinn32021020
Matthew Cash21031026
Jhon Durán200273
Pau Torres10001050
Jacob Ramsey100050
Lucas Digne02041071
Youri Tielemans0100290
Emiliano Martínez0002990
Robin Olsen000090
Diego Carlos0000278
Ezri Konsa00021080
Tyrone Mings000031
Leander Dendoncker00009
Boubacar Kamara00041016
Nicolò Zaniolo0002430
Cameron Archer00016
Philippe Coutinho000026
Jaden Philogene-Bidace00004
Bertrand Traoré000011

De competitiestanden van de Premier League op 24-11-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1City12912321228
2Liverpool12831271027
3Arsenal12831261027
4Spurs12822241526
5Villa12813291725
6United12705131621
7Newcastle12624271320
8Brighton12543252119
9West Ham12525212217
10Chelsea12444211616
11Brentford12444191716
12Wolverhampton12435162015
13Palace12435121615
14Forest12345141813
15Fulham12336102012
16Bournemouth1223711279
17Luton1213810226
18Sheffield1212910315
19Everton1242614174
20Burnley1211109304

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurAston Villa
Minuut 0-1520
Minuut 15-3001
Minuut 30-4512
Minuut 45-6023
Minuut 60-7512
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurAston Villa
Minuut 0-1020
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5011
Minuut 50-6002
Minuut 70-8022
Minuut 80-9011