Premier League
Tottenham Hotspur
19 oktober 2026
21.00
Coventry City
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Tottenham-Hotspur

Tottenham Hotspur - Coventry City: statistieken Premier League

Aanstaande maandag speelt Tottenham Hotspur thuis tegen Coventry City in de 7e ronde van de Premier League. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Coventry lijkt in betere vorm tegen Spurs, maar wie trekt er aan het langste eind in het Tottenham Hotspur Stadium?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Coventry het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Spurs won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Tottenham Hotspur - Coventry City
Premier League
19 oktober 2026
21.00, Tottenham Hotspur Stadium

The Spurs al een tijd zonder winst

The Spurs hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd speelde Spurs gelijk tegen United (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren The Spurs twee duels en speelden er drie gelijk. Spurs hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft. Rodrigo Bentancur speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Tottenham Hotspur:

  • scoorde drie goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 3,33 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Spurs in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026United
Spurs
1-1
19-09-2026Spurs
Villa
2-3
12-09-2026Spurs
Everton
0-0
05-09-2026Forest
Spurs
0-0
29-08-2026Spurs
Newcastle
0-2

Spelerstats Tottenham Hotspur:

  • Jan Paul van Hecke en Dominic Solanke scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Conor Gallagher scoorde één keer met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg van Roberto De Zerbi met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jan Paul van Hecke1002540
Conor Gallagher1002209
Dominic Solanke1000265
Andy Robertson0100369
Sandro Tonali0100519
Mohammed Kudus0100191
Antonin Kinsky0000540
Tosin Adarabioyo00006
Pedro Porro0000199
Marcos Senesi0000179
Iyenoma Udogie0001162
Micky van de Ven0001377
Rodrigo Bentancur0010386
Lucas Bergvall0000146
Archie Gray0001402
James Maddison000079
Mateus Fernandes0001253
Omar Marmoush0000366
Mikey Moore000090
Mykhaylo Mudryk000017
Richarlison000068
Savinho0000331
Mathys Tel0000261

The Bantams kleurloos

The Sky Blues geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Coventry van Newcastle met 4-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Sky Blues twee duels en verloren er drie Coventry hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Coventry City:

  • scoorde vijf goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,83.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit één doelpunt.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,83 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Coventry in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-10-2026Coventry
Newcastle
4-1
19-09-2026Forest
Coventry
0-1
13-09-2026Coventry
Brighton
0-5
05-09-2026City
Coventry
1-0
29-08-2026Coventry
Hull
0-1

Spelerstats Coventry City:

  • Sidiki Cherif en Ellis Simms maakten ieder één goal met de rechtervoet.

Spelers van The Sky Blues met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jay Dasilva1100535
Stephen Mfuni100098
Jack Rudoni1000385
Sidiki Cherif1000109
Ellis Simms1000120
Carl Rushworth0100540
Brandon Thomas-Asante0100321
Aurèle Amenda0001360
Joel Latibeaudiere00001
Ethan Pinnock0001373
Bobby Thomas0000528
Milan van Ewijk0002450
Matt Grimes0000527
Gustavo Hamer000035
Ephron Mason-Clark0000295
Frank Onyeka0000329
Victor Torp000064
Caleb Yirenkyi0001347
Taiwo Awoniyi0010235
Tatsuhiro Sakamoto000062
Loum Tchaouna0000214

De competitiestanden van de Premier League op 17-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City770019721
2Arsenal650110515
3Brighton641118513
4Chelsea7412171313
5Liverpool73319812
6Brentford724113810
7Everton72418710
8Leeds6231859
9Hull7232879
10Ipswich730411159
11Newcastle722310148
12Villa72237118
13Palace62139127
14United6132996
15Coventry62045116
16Fulham71247105
17Forest6123585
18Sunderland61146124
19Bournemouth60337133
20Spurs6033393

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurCoventry City
Minuut 0-1501
Minuut 15-3000
Minuut 30-4500
Minuut 45-6002
Minuut 60-7500
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurCoventry City
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000