Premier League
grijs TOTO sportshirt met korte mouwen
Tottenham Hotspur
31 oktober 2026
18.30
Crystal_Palace
Crystal Palace
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Tottenham-Hotspur

Tottenham Hotspur - Crystal Palace: statistieken Premier League

Komende zaterdag staat Tottenham Hotspur tegen Crystal Palace op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Spurs heeft historisch het overwicht bij treffers met Palace. Kunnen The Spurs dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Premier League-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Tottenham tienmaal, Palace won er vier en twee keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Spurs het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Palace won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Tottenham Hotspur - Crystal Palace
Premier League
31 oktober 2026
18.30, Tottenham Hotspur Stadium

Terugkijkend: Spurs wint meer onderlinge duels dan Palace

De ploeg van Roberto De Zerbi en The Glaziers kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Premier League:
  • Er vielen 42 goals, gemiddeld 2,62 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 23 goals. Dit is een gemiddelde van 1,44 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 79 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,94 schoten per wedstrijd. Spelers van Palace schoten het vaakst, namelijk 41 keer.
  • Negenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,56. Spurs scoorde met acht kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
05-03-2026Spurs
Palace
1-3
28-12-2025Palace
Spurs
0-1
11-05-2025Spurs
Palace
0-2
27-10-2024Palace
Spurs
1-0
02-03-2024Spurs
Palace
3-1
27-10-2023Palace
Spurs
1-2
06-05-2023Spurs
Palace
1-0
04-01-2023Palace
Spurs
0-4
26-12-2021Spurs
Palace
3-0
11-09-2021Palace
Spurs
3-0
07-03-2021Spurs
Palace
4-1
13-12-2020Palace
Spurs
1-1
26-07-2020Palace
Spurs
1-1
14-09-2019Spurs
Palace
4-0
03-04-2019Spurs
Palace
2-0
10-11-2018Palace
Spurs
0-1

Spurs al een tijdje ongeslagen

De ploeg uit Tottenham speelt stabiel. De laatste drie wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Spurs van Chelsea met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Tottenham twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Spurs de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Tottenham Hotspur:

  • scoorde acht goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis vijf keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Spurs in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Chelsea
Spurs
0-2
19-10-2026Spurs
Coventry
3-1
10-10-2026United
Spurs
1-1
19-09-2026Spurs
Villa
2-3
12-09-2026Spurs
Everton
0-0

Spelerstats Tottenham Hotspur:

  • Jan Paul van Hecke en Dominic Solanke scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Ben Davies maakte één goal met de linkervoet.
  • Mohammed Kudus en Andy Robertson gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van de ploeg van Roberto De Zerbi met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Dominic Solanke1101381
Ben Davies100024
Jan Paul van Hecke1002720
Conor Gallagher1003271
James Maddison1000199
Omar Marmoush1000518
Mathys Tel1000354
Andy Robertson0200503
Mohammed Kudus0200367
Sandro Tonali0100699
Antonin Kinsky0000720
Tosin Adarabioyo000077
Pedro Porro0000225
Marcos Senesi0000179
Iyenoma Udogie0001162
Micky van de Ven0002557
Rodrigo Bentancur0010386
Lucas Bergvall0000146
Archie Gray0001582
Dejan Kulusevski00006
Mateus Fernandes0002363
Mikey Moore000090
Mykhaylo Mudryk000017
Richarlison000068
Savinho0000331

Palace kleurloos

De ploeg uit Londen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Palace van Newcastle met 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won Palace één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Palace de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Crystal Palace:

  • maakte negen doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,12.
  • scoorde thuis zes keer en uit driemaal.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,75 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Palace in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Palace
Newcastle
0-2
18-10-2026Brighton
Palace
5-0
11-10-2026Palace
Forest
3-1
20-09-2026Leeds
Palace
0-0
12-09-2026Palace
Ipswich
2-3

Spelerstats Crystal Palace:

  • Tyrick Mitchell is de topscorer van Palace deze competitie, met twee doelpunten.
  • Jefferson Lerma scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Tyrick Mitchell scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Daichi Kamada gaf driemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Londen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tyrick Mitchell2000691
Daichi Kamada1302704
Ben Chilwell100031
Anan Khalaili1002650
Jefferson Lerma1002162
Yéremy Pino1003544
Jørgen Strand Larsen1000446
Quinten Timber0100389
Adam Wharton0101707
Eddie Nketiah0100245
Walter Benitez0000450
Dean Henderson0000270
Honest Ahanor0000162
Jaydee Canvot0001630
Axel Disasi0010231
Óscar Mingueza000018
Daniel Muñoz000056
Chadi Riad000072
Chris Richards0001720
Takehiro Tomiyasu0000192
Will Hughes000041
Zavier Gozo000030
Evann Guessand000056
Jean-Philippe Mateta0000155
Dwight McNeil0000195
Darío Osorio000030
Ismaïla Sarr000018

De competitiestanden van de Premier League op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1City870120921
2Arsenal870113521
3Brighton851223716
4Liverpool843111815
5Chelsea8413171513
6Brentford825114911
7Leeds82519611
8Newcastle8323121411
9Villa832391211
10Hull82429810
11Everton82428910
12Ipswich8314121610
13Bournemouth823312139
14Spurs82338109
15Fulham82248108
16United814310137
17Palace82159197
18Forest81346106
19Coventry82066156
20Sunderland81256145

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurCrystal Palace
Minuut 0-1511
Minuut 15-3000
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7500
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTottenham HotspurCrystal Palace
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8011
Minuut 80-9000