Bundesliga
Stuttgart
VfB Stuttgart
7 oktober 2023
15.30
Wolfsburg
VfL Wolfsburg

VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt VfB Stuttgart thuis tegen VfL Wolfsburg in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Weet de ploeg uit Wolfsburg de winstreeks van de ploeg uit Stuttgart te doorbreken?

vfb-stuttgart-fans-2

VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt VfB Stuttgart thuis tegen VfL Wolfsburg in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Weet de ploeg uit Wolfsburg de winstreeks van de ploeg uit Stuttgart te doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Stuttgart twee keer, Wolfsburg won er vijf en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Stuttgart op papier beter dan Wolfsburg. De ploeg uit Stuttgart won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. De ploeg uit Wolfsburg won driemaal, verloor twee duels en speelde niet gelijk.

VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg
Bundesliga
7 oktober 2023
15.30, MHPArena
Scheidsrechter, Daniel Siebert

Terugkijkend: Wolfsburg wint meer onderlinge duels dan Stuttgart

De ploeg uit Stuttgart en Die Wölfen troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Bundesliga:
  • Er werden twintig doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk elf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,38 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 42 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,25 keer per wedstrijd. Spelers van Wolfsburg schoten het vaakst, namelijk 22 keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Wolfsburg scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
18-03-2023Stuttgart
Wolfsburg
0-1
01-10-2022Wolfsburg
Stuttgart
3-2
30-04-2022Stuttgart
Wolfsburg
1-1
11-12-2021Wolfsburg
Stuttgart
0-2
21-04-2021Stuttgart
Wolfsburg
1-3
20-12-2020Wolfsburg
Stuttgart
1-0
11-05-2019Stuttgart
Wolfsburg
3-0
18-12-2018Wolfsburg
Stuttgart
2-0

Zegereeks Stuttgart

Die Schwaben timmeren aan de weg. De club kon de laatste vier duels winnen. De vorige competitiewedstrijd won Stuttgart van Köln met 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Schwaben vier duels en verloren er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Stuttgart de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VfB Stuttgart:

  • maakte negentien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 3,17.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 3,17 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Stuttgart in deze competitie:

DatumTeamsStand
30-09-2023Köln
Stuttgart
0-2
22-09-2023Stuttgart
Darmstadt
3-1
16-09-2023Mainz
Stuttgart
1-3
02-09-2023Stuttgart
Freiburg
5-0
25-08-2023Leipzig
Stuttgart
5-1

Spelerstats VfB Stuttgart:

  • Serhou Guirassy is met tien goals de topscorer van Die Schwaben in deze competitie.
  • Dan-Axel Zagadou en Serhou Guirassy scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Enzo Millot en Serhou Guirassy scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Serhou Guirassy scoorde zeven keer met de rechtervoet.
  • Chris Führich gaf vier keer een assist.

Spelers van Stuttgart met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Serhou Guirassy10100522
Chris Führich2400509
Silas Katompa Mvumpa2100354
Deniz Undav210148
Enzo Millot2001367
Dan-Axel Zagadou1001455
Pascal Stenzel0300468
Hiroki Ito0201528
Atakan Karazor0200500
Waldemar Anton0101540
Maximilian Mittelstädt010090
Jeong Woo-yeong0100243
Angelo Stiller0101360
Alexander Nübel0000540
Anthony Rouault000092
Borna Sosa000046
Lilian Egloff000188
Genki Haraguchi000021
Roberto Massimo000060
Jamie Leweling0000117
Jovan Milosevic000021

Die Wölfen kleurloos

Die Wölfen geven laatste wedstrijden weinig richting. Wolfsburg boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Eintracht. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Wolfsburg drie wedstrijden en verloor er twee Wolfsburg hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats VfL Wolfsburg:

  • maakte negen doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten 22 keer op goal, gemiddeld 3,67 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Wolfsburg in deze competitie:

DatumTeamsStand
30-09-2023Wolfsburg
Eintracht
2-0
23-09-2023Dortmund
Wolfsburg
1-0
16-09-2023Wolfsburg
Union
2-1
02-09-2023Hoffenheim
Wolfsburg
3-1
26-08-2023Köln
Wolfsburg
1-2

Spelerstats VfL Wolfsburg:

  • Jonas Wind is met zeven goals de topscorer van Die Wölfen in deze competitie.
  • Jonas Wind scoorde één keer met de linkervoet.
  • Jonas Wind scoorde zesmaal met de rechtervoet.
  • Mattias Svanberg gaf twee keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Wolfsburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jonas Wind7101518
Joakim Mæhle1001518
Tiago Tomás1000275
Mattias Svanberg0201502
Lovro Majer0101469
Koen Casteels0000540
Sebastiaan Bornauw00001
Nicolas Cozza000066
Yannick Gerhardt0001342
Moritz Jenz0000180
Maxence Lacroix0000540
Rogerio0000270
Cédric Zesiger0002361
Maximilian Arnold0001389
Ridle Baku0000264
Jakub Kaminski000064
Kevin Paredes000036
Aster Vranckx000156
Patrick Wimmer0001232
Václav Cerný0002300
Amin Sarr000047

De competitiestanden van de Bundesliga op 06-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen651020616
2Stuttgart650119715
3Bayern642020614
4Dortmund642012614
5Leipzig641116613
6Hoffenheim640213912
7Wolfsburg64029612
8Freiburg631271010
9Eintracht6141457
10Heidenheim621310137
11Union62049106
12Werder620410146
13Gladbach612311145
14Augsburg61239155
15Darmstadt611410184
16Bochum60335193
17Köln60154111
18Mainz60154171

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVfB StuttgartVfL Wolfsburg
Minuut 0-1511
Minuut 15-3030
Minuut 30-4523
Minuut 45-6010
Minuut 60-7522
Minuut 75-9031

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVfB StuttgartVfL Wolfsburg
Minuut 0-1010
Minuut 10-2021
Minuut 30-4010
Minuut 40-5023
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9021