Keuken Kampioen Divisie
VVV-Venlo
16 oktober 2026
20.00
Rood-wit sportshirt met korte mouwen
Jong AZ
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
vvv-venlo-stadion

VVV-Venlo - Jong AZ: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt VVV-Venlo tegen Jong AZ. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Jong AZ lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen VVV, maar zijn de Venlonaren in Seacon Stadion - De Koel - in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won VVV één keer, Jong AZ won er acht en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet VVV het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Jong AZ won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

VVV-Venlo - Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
16 oktober 2026
20.00, Seacon Stadion - De Koel -

Terugkijkend: Jong AZ wint meer onderlinge duels dan VVV

De ploeg uit Venlo en de Alkmaarders troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 30 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk negentien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,9 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
16-01-2026VVV
Jong AZ
1-3
07-11-2025Jong AZ
VVV
0-2
03-02-2025Jong AZ
VVV
3-0
08-11-2024VVV
Jong AZ
0-1
22-04-2024Jong AZ
VVV
2-1
03-11-2023VVV
Jong AZ
2-2
03-02-2023Jong AZ
VVV
4-3
28-10-2022VVV
Jong AZ
1-2
21-01-2022Jong AZ
VVV
2-0
27-08-2021VVV
Jong AZ
0-1

De ploeg uit Venlo scoort veel

De ploeg uit Venlo scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,6 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won VVV van Jong Ajax met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Venlo vier wedstrijden en verloor er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield VVV de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VVV-Venlo:

  • maakte 26 doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 2,6.
  • scoorde thuis veertien keer en uit twaalfmaal.

Laatste vijf wedstrijden van VVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Jong Ajax
VVV
0-3
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Volendam
VVV
3-2
18-09-2026Jong Utrecht
VVV
1-3
11-09-2026VVV
Oss
3-1

Spelerstats VVV-Venlo:

  • Edhy Zuliani en Dean Zandbergen zijn de topscorers van de ploeg uit Venlo deze competitie, met ieder vier doelpunten.
  • Gino Schmidt scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de ploeg uit Venlo met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edhy Zuliani4103839
Dean Zandbergen4000334
Gino Schmidt3100250
Nassim Ait Mouhou3001711
Éanna Clancy2000878
Lars de Blok1700712
Philip Heise1201231
Mohammed Odriss1101684
Raf Vullers1100788
Devy Hendrikx110054
Mattheos Tsigkas1100271
Luis Görlich1003410
Amir Rais100068
Tristan Schenkhuizen1000843
Ismail Oulad M'Hand0200319
Alex Schalk0201235
Youri Schoonderwaldt0000900
Gabin Blancquart0000779
Michael Davis000060
Tijn Joosten000065
Yousri El Anbri000179
Luuk Verheij000027
Andreas Verstraeten0001208
Thomas Janssen0002200

De Alkmaarders scoren veel

De club uit Alkmaar scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,6 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Jong AZ van Den Bosch met 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Alkmaarders twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Jong AZ hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong AZ:

  • scoorde 22 goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit vijftien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Jong AZ in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Jong AZ
Den Bosch
0-1
18-09-2026Jong AZ
Volendam
4-1
14-09-2026Jong PSV
Jong AZ
1-1
11-09-2026Heracles
Jong AZ
3-2
05-09-2026Dordrecht
Jong AZ
3-6

Spelerstats Jong AZ:

  • Bendegúz Kovács is de topscorer van de club uit Alkmaar deze competitie, met vier doelpunten.

Spelers van Jong AZ met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bendegúz Kovács4101420
Julian Oerip3404900
Jerolldino Bergraaf3001293
Ayoub Oufkir3001266
Tycho de Wit2400633
Hessel de Wit2100656
Rio Robbemond2102673
Yoël van den Ban2101412
Andrea Natali1100593
Jesper Zwart0300900
Ismail Ka0000180
Rome-Jayden Owusu-Oduro000090
Kiyani Zeggen0000630
Rayan Atikallah000010
Sam de Grand0000223
Maxim Dekker000029
Frej Elkjær0000409
Jeremiah Esajas0001153
Rion Ichihara0000360
Kiani Inge0000414
Mathijs Menu0002472
Saviola Simons0000103
Billy van Duijl0000180
Bogdan Budko000065
Tómas Johannessen000045
Melle Roede000085
Julian Sijbrands0000219
Matej Sin000090
Wassim Bouziane0000106
Gijs Groot000045
Jasper Hartog000030
Chavarello Hellings000024
Kevin Toppenberg0000169
Sem van Duijn000062

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 14-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1071222722
3VVV10703261421
4Emmen10613221819
5NAC10523201917
6Roda1044210816
7MVV10514132016
8Volendam10505221715
9RKC10352191514
10Vitesse10424151514
11Jong AZ10415221813
12Jong PSV10343151713
13Oss10406151512
14Den Bosch10325141811
15Eindhoven10325152211
16De Graafschap10325132311
17Helmond1023516199
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVVV-VenloJong AZ
Minuut 0-1521
Minuut 15-3023
Minuut 30-4512
Minuut 45-6030
Minuut 60-7513
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalVVV-VenloJong AZ
Minuut 0-1011
Minuut 10-2031
Minuut 30-4002
Minuut 40-5011
Minuut 50-6001
Minuut 70-8030
Minuut 80-9011