Bundesliga
Werder Bremen
Werder Bremen
19 december 2023
18.30
RB Leipzig

Werder Bremen - RB Leipzig: statistieken Bundesliga

Aanstaande dinsdag speelt Werder Bremen thuis tegen RB Leipzig in de 16e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Leipzig in het voordeel tegen Werder. Wat wordt de uitkomst in het wohninvest Weserstadion?

Werder Bremen fans

Werder Bremen - RB Leipzig: statistieken Bundesliga

Aanstaande dinsdag speelt Werder Bremen thuis tegen RB Leipzig in de 16e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Leipzig in het voordeel tegen Werder. Wat wordt de uitkomst in het wohninvest Weserstadion?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Bundesliga-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Werder één keer en Leipzig won er zeven.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Leipzig het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Werder won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Werder Bremen - RB Leipzig
Bundesliga
19 december 2023
18.30, wohninvest Weserstadion

Terugkijkend: Leipzig wint meer onderlinge duels dan Werder

De ploeg uit Bremen en Die Roten Bullen kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 27 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,38 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk veertien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,75 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 36 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,5 keer per wedstrijd. Die Roten Bullen schoten het vaakst op doel, namelijk negentien keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Die Roten Bullen maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
14-05-2023Leipzig
Werder
2-1
12-11-2022Werder
Leipzig
1-2
10-04-2021Werder
Leipzig
1-4
12-12-2020Leipzig
Werder
2-0
15-02-2020Leipzig
Werder
3-0
21-09-2019Werder
Leipzig
0-3
18-05-2019Werder
Leipzig
2-1
22-12-2018Leipzig
Werder
3-2

De ploeg uit Bremen zonder richting

Die Grün-Weißen geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Werder gelijk tegen Gladbach (2-2). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Grün-Weißen één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Werder hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Werder Bremen:

  • maakte 22 doelpunten in vijftien competitieduels, een gemiddelde van 1,47.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden veertien van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten 33 keer op goal, gemiddeld 2,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Werder in deze competitie:

DatumTeamsStand
15-12-2023Gladbach
Werder
2-2
09-12-2023Werder
Augsburg
2-0
02-12-2023Stuttgart
Werder
2-0
25-11-2023Werder
Leverkusen
0-3
12-11-2023Werder
Eintracht
2-2

Spelerstats Werder Bremen:

  • Marvin Ducksch is de topscorer van Werder deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Marvin Ducksch scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Rafael Borré en Marvin Ducksch scoorden ieder tweemaal met het hoofd.
  • Miloš Veljkovic en Leonardo Bittencourt maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Marvin Ducksch scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Mitchell Weiser en Marvin Ducksch gaven ieder vier keer een assist.

Spelers van Die Grün-Weißen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marvin Ducksch74031185
Rafael Borré4000776
Justin Njinmah2100275
Jens Stage20031262
Mitchell Weiser14031296
Romano Schmid12021205
Miloš Veljkovic11021098
Leonardo Bittencourt1103685
Olivier Deman1103823
Niklas Stark1001576
Senne Lynen0202435
Christian Groß0100379
Jirí Pavlenka0000630
Michael Zetterer0001720
Felix Agu0000117
Marco Friedl0003938
Anthony Jung00011115
Amos Pieper0000540
Nicolai Rapp000177
Ilia Gruev00004
Naby Keïta000182
Oliver Burke000032
Niclas Füllkrug0000180
Dawid Kownacki0000214
Leon Opitz000017
Nick Woltemade0000250

Leipzig kleurloos

Die Roten Bullen geven laatste wedstrijden weinig richting. Leipzig boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Dortmund. Het werd 3-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Leipzig drie wedstrijden en verloor er twee In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Leipzig de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats RB Leipzig:

  • maakte 34 doelpunten in veertien competitieduels, een gemiddelde van 2,43.
  • scoorde thuis 21 keer en uit dertienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 59 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,21 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Leipzig in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-12-2023Dortmund
Leipzig
2-3
02-12-2023Leipzig
Heidenheim
2-1
25-11-2023Wolfsburg
Leipzig
2-1
12-11-2023Leipzig
Freiburg
3-1
04-11-2023Mainz
Leipzig
2-0

Spelerstats RB Leipzig:

  • Loïs Openda is de topscorer van de ploeg uit Leipzig deze competitie, met tien doelpunten.
  • Yussuf Poulsen scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Loïs Openda maakte twee goals uit een kopbal.
  • Loïs Openda scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Loïs Openda maakte vijf goals met de rechtervoet.
  • Xavi Simons gaf acht keer een assist.

Spelers van Leipzig met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Loïs Openda104041178
Xavi Simons48041199
Christoph Baumgartner3102600
Yussuf Poulsen3100778
Benjamin Sesko3000340
David Raum23021322
Emil Forsberg2100405
Dani Olmo2100284
Timo Werner2000210
Benjamin Henrichs13011164
Mohamed Simakan11041288
Lukas Klostermann1003695
Castello Lukeba1002941
Kevin Kampl1001783
Xaver Schlager01011236
Janis Blaswich00001350
Christopher Lenz000036
Willi Orbán0000270
Fabio Carvalho0000157
Amadou Haidara0002552
Nicolas Seiwald0001133

De competitiestanden van de Bundesliga op 17-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen141130391236
2Bayern131021441432
3Leipzig151023371632
4Stuttgart141013341631
5Dortmund15753292426
6Freiburg15735192324
7Hoffenheim15726292723
8Eintracht14563241621
9Wolfsburg15618192519
10Augsburg15465242818
11Gladbach15456303317
12Heidenheim15528223017
13Bochum15375182916
14Werder15438222915
15Union143110153110
16Köln15249102610
17Mainz1516812279
18Darmstadt15231017389

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenRB Leipzig
Minuut 0-1511
Minuut 15-3001
Minuut 30-4511
Minuut 45-6012
Minuut 60-7510
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenRB Leipzig
Minuut 0-1011
Minuut 10-2000
Minuut 30-4001
Minuut 40-5010
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9010