Bundesliga
Werder Bremen
Werder Bremen
31 oktober 2026
15.30
Hoffenheim
TSG Hoffenheim
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Werder Bremen fans

Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt Werder Bremen tegen TSG 1899 Hoffenheim. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Hoffenheim heeft historisch het overwicht bij treffers met Werder. Kunnen Die Kraichgauer dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Bremen driemaal, Hoffe won er negen en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: Die Grün-Weißen wonnen twee keer en verloren niet. Hoffe won drie duels en verloor tweemaal.

Werder Bremen - TSG Hoffenheim
Bundesliga
31 oktober 2026
15.30, Weserstadion

Terugkijkend: Hoffenheim wint meer onderlinge duels dan Werder

Werder en Die Kraichgauer troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Bundesliga:
  • Er werden 45 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,21 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk 24 goals. Dit is een gemiddelde van 1,71 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 80 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,71 schoten per wedstrijd. Die Grün-Weißen schoten het vaakst op doel, namelijk 43 keer.
  • Elfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,79. Werder scoorde met zes kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
09-05-2026Hoffenheim
Werder
1-0
27-01-2026Werder
Hoffenheim
0-2
16-02-2025Werder
Hoffenheim
1-3
29-09-2024Hoffenheim
Werder
3-4
03-03-2024Hoffenheim
Werder
2-1
07-10-2023Werder
Hoffenheim
2-3
02-04-2023Werder
Hoffenheim
1-2
07-10-2022Hoffenheim
Werder
1-2
21-02-2021Hoffenheim
Werder
4-0
25-10-2020Werder
Hoffenheim
1-1
26-01-2020Werder
Hoffenheim
0-3
24-08-2019Hoffenheim
Werder
3-2
11-05-2019Hoffenheim
Werder
0-1
19-12-2018Werder
Hoffenheim
1-1

Die Grün-Weißen al een tijd zonder verlies

De ploeg uit Bremen speelt stabiel. De laatste zes wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Werder van Mainz met 3-2. De afgelopen vijf competitieduels won Werder twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Werder hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Werder Bremen:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,14.
  • scoorde thuis acht keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 34 keer op goal, gemiddeld 4,86 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Werder in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Mainz
Werder
2-3
17-10-2026Werder
Paderborn
2-2
09-10-2026Dortmund
Werder
2-2
19-09-2026Werder
Augsburg
3-2
12-09-2026Köln
Werder
1-1

Spelerstats Werder Bremen:

  • Niclas Füllkrug is de topscorer van Werder deze competitie, met acht doelpunten.
  • Niclas Füllkrug scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Niclas Füllkrug scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Niclas Füllkrug maakte twee goals met de linkervoet.
  • Niclas Füllkrug scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Marco Grüll gaf vijf keer een assist.

Spelers van Werder met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Niclas Füllkrug8000567
Marco Grüll2502625
Ludovit Reis2002585
Eren Dinkci1100386
Mitchell Weiser1000161
Dariusz Stalmach1001109
Iván Cantalejo0201551
Oskar Wojcik0100117
Karl Hein0000630
Arthur0001484
Olivier Deman0001585
Marco Friedl0000630
Amos Pieper0000547
Mick Schmetgens0000180
Patrice Covic00006
Senne Lynen000045
Youri Regeer0001500
Paul Erevbenagie000046
Cédric Itten000095
Salim Musah000049
Justin Njinmah000061

Die Kraichgauer scoren veel

Die Kraichgauer scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Hoffenheim boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Leverkusen. Het werd 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Kraichgauer drie duels en verloren er twee Hoffenheim hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats TSG Hoffenheim:

  • scoorde veertien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 24 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,43 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Hoffenheim in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Hoffenheim
Leverkusen
3-0
18-10-2026Gladbach
Hoffenheim
1-2
10-10-2026Hoffenheim
HSV
2-3
20-09-2026Paderborn
Hoffenheim
3-1
12-09-2026Hoffenheim
Stuttgart
2-1

Spelerstats TSG Hoffenheim:

  • Alexander Prass scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Ozan Kabak scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Alexander Prass scoorde twee keer met de linkervoet.

Spelers van Hoffenheim met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Bambasé Conté2200450
Adam Daghim2201528
Alexander Prass2111197
Adam Hložek2100441
Andrej Kramaric1101109
Max Moerstedt1101113
Ozan Kabak1002542
Leon Avdullahu1002620
Tim Lemperle1000337
Vladimír Coufal0200609
Fisnik Asllani0101235
Oliver Baumann0000630
Bernardo0010118
Valentin Gendrey000026
Albian Hajdari0001312
Robin Hranác0000164
Koki Machida0000366
Mats Rots0000388
Wouter Burger0003510
Nathan De Cat000032
Patrick Wimmer0000209

De competitiestanden van de Bundesliga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Bayern752025617
2Dortmund752012417
3Freiburg741216913
4Leverkusen7412161213
5Leipzig7403201112
6Werder7331151412
7Mainz7313161310
8Elversberg7313121510
9Augsburg723217139
10Hoffenheim730414149
11HSV73046169
12Köln72238118
13Paderborn7223698
14Eintracht722310178
15Stuttgart720510136
16Schalke7133476
17Union71336186
18Gladbach710611223

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenTSG Hoffenheim
Minuut 0-1512
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6013
Minuut 60-7541
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenTSG Hoffenheim
Minuut 0-1010
Minuut 10-2002
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8013
Minuut 80-9041