Premier League
West_Ham_United
West Ham United
2 januari 2024
20.30
Brighton
Brighton & Hove Albion

West Ham United - Brighton & Hove Albion: statistieken Premier League

Komende dinsdag staat West Ham United tegen Brighton & Hove Albion op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Brighton heeft historisch het overwicht maar West Ham lijkt in betere vorm. Kunnen The Seagulls dit doortrekken?

West-Ham-United

West Ham United - Brighton & Hove Albion: statistieken Premier League

Komende dinsdag staat West Ham United tegen Brighton & Hove Albion op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Brighton heeft historisch het overwicht maar West Ham lijkt in betere vorm. Kunnen The Seagulls dit doortrekken?

Eerder dit seizoen won West Ham met 1-3 in Brighton. In de afgelopen vijf Premier League-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Brighton won vier wedstrijden en zesmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert West Ham op papier beter dan Brighton. West Ham won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Brighton won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

West Ham United - Brighton & Hove Albion
Premier League
2 januari 2024
20.30, London Stadium

Terugblik: Brighton wint onderlinge duels vaker dan West Ham

De ploeg uit Stratford en The Seagulls troffen elkaar vanaf 2018 elf keer in de Premier League:
  • Er vielen 35 goals, gemiddeld 3,18 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 2,27 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 65 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,91 keer per wedstrijd. The Seagulls schoten het vaakst op doel, namelijk 35 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,27. The Bubbles maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk tweemaal.

Vorige ontmoetingen in de Premier League:

DatumTeamsStand
26-08-2023Brighton
West Ham
1-3
04-03-2023Brighton
West Ham
4-0
21-08-2022West Ham
Brighton
0-2
22-05-2022Brighton
West Ham
3-1
01-12-2021West Ham
Brighton
1-1
15-05-2021Brighton
West Ham
1-1
27-12-2020West Ham
Brighton
2-2
01-02-2020West Ham
Brighton
3-3
17-08-2019Brighton
West Ham
1-1
02-01-2019West Ham
Brighton
2-2
05-10-2018Brighton
West Ham
1-0

West Ham enkele duels zonder tegengoals

De laatste drie duels konden The Hammers het doel schoonhouden. De vorige competitiewedstrijd won West Ham van Arsenal met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van manager David Moyes vier wedstrijden en verloor er één In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield West Ham de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats West Ham United:

  • scoorde 33 goals deze competitie in negentien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,74.
  • scoorde thuis zeventien keer en uit zestienmaal.
  • spelers schoten 47 keer op goal, gemiddeld 2,47 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van West Ham in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-12-2023Arsenal
West Ham
0-2
23-12-2023West Ham
United
2-0
17-12-2023West Ham
Wolverhampton
3-0
10-12-2023Fulham
West Ham
5-0
07-12-2023Spurs
West Ham
1-2

Spelerstats West Ham United:

  • Jarrod Bowen is de topscorer van West Ham deze competitie, met elf doelpunten.
  • Jarrod Bowen scoorde driemaal met het hoofd.
  • Jarrod Bowen scoorde zesmaal met de linkervoet.
  • Tomáš Soucek en Mohammed Kudus scoorden ieder drie keer met de rechtervoet.
  • James Ward-Prowse gaf zes keer een assist.

Spelers van The Bubbles met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jarrod Bowen112011618
Mohammed Kudus6103969
Tomáš Soucek51021441
James Ward-Prowse36031594
Lucas Paquetá25061521
Michail Antonio2202824
Nayef Aguerd10111417
Konstantinos Mavropanos1001406
Kurt Zouma10021414
Vladimír Coufal05041707
Emerson Palmieri01071575
Edson Álvarez01071256
Said Benrahma0101551
Alphonse Aréola00001440
Lukasz Fabianski0000270
Aaron Cresswell0001131
Thilo Kehrer000222
Angelo Ogbonna0000230
Pablo Fornals0000247
Ben Johnson00001
Maxwel Cornet00001
Danny Ings0001143
Divin Mubama000060

Brighton kleurloos

The Seagulls geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Brighton van Spurs met 4-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen The Seagulls twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Brighton hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Brighton & Hove Albion:

  • scoorde 38 goals deze competitie in negentien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis 22 keer en uit zestienmaal.
  • spelers schoten 84 keer op goal, gemiddeld 4,42 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Brighton in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-12-2023Brighton
Spurs
4-2
21-12-2023Palace
Brighton
1-1
17-12-2023Arsenal
Brighton
2-0
09-12-2023Brighton
Burnley
1-1
06-12-2023Brighton
Brentford
2-1

Spelerstats Brighton & Hove Albion:

  • João Pedro is de topscorer van het team van Roberto de Zorbi deze competitie, met zeven doelpunten.
  • João Pedro scoorde tweemaal met het hoofd.
  • João Pedro scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Pascal Groß gaf zesmaal een assist.

Spelers van Brighton met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
João Pedro72021060
Evan Ferguson6001946
Simon Adingra41021148
Pascal Groß36031462
Kaoru Mitoma34041323
Solly March3101559
Pervis Estupiñán2302540
Jack Hinshelwood2001534
Ansu Fati2001294
Danny Welbeck2001539
Facundo Buonanotte1104435
Lewis Dunk10151418
Tariq Lamptey0202175
James Milner0203599
Julio Enciso020170
Joël Veltman0101916
Mahmoud Dahoud0111458
Billy Gilmour01041194
Adam Lallana0101488
Jason Steele0000900
Bart Verbruggen0001810
Igor Julio0003706
Jan Paul van Hecke00021109
Adam Webster0001540
Carlos Baleba0003560
Jakub Moder000151
Benicio Baker-Boaitey000014

De competitiestanden van de Premier League op 31-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Liverpool191261391642
2Villa201334432742
3City191243452140
4Arsenal201244372040
5Spurs201235422939
6West Ham191036333033
7United201019222731
8Brighton19865383330
9Newcastle19928372529
10Chelsea20848343128
11Wolverhampton20848303128
12Bournemouth19748283525
13Fulham207310283524
14Palace20569222921
15Forest205510243520
16Brentford195410263119
17Everton208210242816
18Luton194312233715
19Burnley203215204111
20Sheffield20231515499

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWest Ham UnitedBrighton & Hove Albion
Minuut 0-1511
Minuut 15-3011
Minuut 30-4511
Minuut 45-6021
Minuut 60-7531
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWest Ham UnitedBrighton & Hove Albion
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4011
Minuut 40-5011
Minuut 50-6000
Minuut 70-8021
Minuut 80-9001