Bundesliga
RB Leipzig
16 december 2023
18.30
Hoffenheim
TSG 1899 Hoffenheim

RB Leipzig - TSG 1899 Hoffenheim: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt RB Leipzig tegen TSG 1899 Hoffenheim. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Leipzig in het voordeel tegen Hoffenheim. Welke uitslag levert het komende duel op?

RB Leipzig - TSG 1899 Hoffenheim: statistieken Bundesliga

In de Bundesliga speelt RB Leipzig tegen TSG 1899 Hoffenheim. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Leipzig in het voordeel tegen Hoffenheim. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Leipzig zeven keer, Hoffenheim won er één en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Leipzig op papier beter dan Hoffenheim. De ploeg uit Leipzig won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De ploeg uit Hoffenheim won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

RB Leipzig - TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga
16 december 2023
18.30, Red Bull Arena

Terugkijkend: Leipzig wint meer onderlinge duels dan Hoffenheim

De ploeg uit Leipzig en Die Kraichgauer kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 22 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,2 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twaalf goals. Dit is een gemiddelde van 1,2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 61 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,1 keer per wedstrijd. Die Roten Bullen schoten het vaakst op doel, namelijk 34 keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,2. Die Kraichgauer maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk tweemaal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
29-04-2023Leipzig
Hoffenheim
1-0
05-11-2022Hoffenheim
Leipzig
1-3
10-04-2022Leipzig
Hoffenheim
3-0
20-11-2021Hoffenheim
Leipzig
2-0
16-04-2021Leipzig
Hoffenheim
0-0
16-12-2020Hoffenheim
Leipzig
0-1
12-06-2020Hoffenheim
Leipzig
0-2
07-12-2019Leipzig
Hoffenheim
3-1
25-02-2019Leipzig
Hoffenheim
1-1
29-09-2018Hoffenheim
Leipzig
1-2

Leipzig kleurloos

De ploeg uit Leipzig kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Leipzig boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Dortmund. Het werd 3-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Leipzig drie wedstrijden en verloor er twee Leipzig hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats RB Leipzig:

  • scoorde 34 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,43.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden 21 van deze goals en uit dertien doelpunten.
  • spelers schoten 59 keer op goal, gemiddeld 4,21 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Leipzig in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-12-2023Dortmund
Leipzig
2-3
02-12-2023Leipzig
Heidenheim
2-1
25-11-2023Wolfsburg
Leipzig
2-1
12-11-2023Leipzig
Freiburg
3-1
04-11-2023Mainz
Leipzig
2-0

Spelerstats RB Leipzig:

  • Loïs Openda is met tien goals de topscorer van Die Roten Bullen in deze competitie.
  • Yussuf Poulsen scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Loïs Openda scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Loïs Openda scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Loïs Openda maakte vijf goals met de rechtervoet.
  • Xavi Simons gaf achtmaal een assist.

Spelers van Die Roten Bullen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Loïs Openda103041095
Xavi Simons48031116
Christoph Baumgartner3102534
Yussuf Poulsen3100688
Benjamin Sesko3000332
David Raum23021232
Dani Olmo2100284
Timo Werner2000210
Benjamin Henrichs13011074
Emil Forsberg1100380
Castello Lukeba1002933
Kevin Kampl1001750
Mohamed Simakan01041205
Xaver Schlager01011146
Janis Blaswich00001260
Lukas Klostermann0002605
Christopher Lenz000036
Willi Orbán0000270
Fabio Carvalho0000149
Amadou Haidara0001494
Nicolas Seiwald0001133

Die Kraichgauer kleurloos

Die Kraichgauer geven laatste wedstrijden weinig richting. Hoffenheim boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Bochum. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won Hoffe één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Hoffenheim hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats TSG 1899 Hoffenheim:

  • scoorde 28 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis twaalf keer en uit zestienmaal.
  • spelers schoten 41 keer op goal, gemiddeld 2,93 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Hoffenheim in deze competitie:

DatumTeamsStand
08-12-2023Hoffenheim
Bochum
3-1
02-12-2023Gladbach
Hoffenheim
2-1
26-11-2023Hoffenheim
Mainz
1-1
11-11-2023Augsburg
Hoffenheim
1-1
04-11-2023Hoffenheim
Leverkusen
2-3

Spelerstats TSG 1899 Hoffenheim:

  • Maximilian Beier is met zes goals de topscorer van Die Kraichgauer in deze competitie.
  • Wout Weghorst maakte twee goals uit een kopbal.
  • Maximilian Beier en Robert Skov scoorden ieder drie keer met de linkervoet.
  • Andrej Kramaric maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Marius Bülter en Grischa Prömel gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van de ploeg uit Hoffenheim met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Maximilian Beier6100912
Andrej Kramaric5103765
Wout Weghorst4003976
Robert Skov3201739
Grischa Prömel23061046
Marius Bülter1301652
Pavel Kaderábek1202811
John Brooks1003902
Ozan Kabak1003799
Florian Grillitsch1003692
Anton Stach1001872
Ihlas Bebou1001566
Oliver Baumann01011260
Tom Bischof0100130
Umut Tohumcu0102153
Kevin Akpoguma0005565
Stanley N'Soki000023
Attila Szalai0001289
Kevin Vogt00021141
Finn Ole Becker0001342
Bambasé Conté00004
Julian Justvan000048
Diadie Samassékou00001
Angelo Stiller000085
Mërgim Berisha0000144

De competitiestanden van de Bundesliga op 14-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen141130391236
2Bayern131021441432
3Stuttgart141013341631
4Leipzig14923341529
5Dortmund14743282325
6Hoffenheim14725282423
7Eintracht14563241621
8Freiburg14635172321
9Augsburg14455232717
10Gladbach14446283116
11Wolfsburg14518182516
12Werder14428202714
13Heidenheim14428213014
14Bochum14275152913
15Union13319152810
16Köln14248102410
17Mainz1416712269
18Darmstadt1423917379

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRB LeipzigTSG 1899 Hoffenheim
Minuut 0-1510
Minuut 15-3011
Minuut 30-4511
Minuut 45-6023
Minuut 60-7501
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRB LeipzigTSG 1899 Hoffenheim
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4011
Minuut 40-5000
Minuut 50-6012
Minuut 70-8022
Minuut 80-9001