Bundesliga
Werder Bremen
Werder Bremen
7 oktober 2023
18.30
Hoffenheim
TSG 1899 Hoffenheim

Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Werder Bremen thuis tegen TSG 1899 Hoffenheim in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Hoffenheim in het voordeel tegen Werder. Welke uitslag levert het komende duel op?

Werder Bremen fans

Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim: statistieken Bundesliga

Aanstaande zaterdag speelt Werder Bremen thuis tegen TSG 1899 Hoffenheim in de 7e ronde van de Bundesliga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Hoffenheim in het voordeel tegen Werder. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Bundesliga-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze duels won de ploeg uit Bremen tweemaal, de ploeg uit Hoffenheim won er vier en twee keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Hoffenheim op papier beter dan Werder. Hoffe won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Werder won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga
7 oktober 2023
18.30, wohninvest Weserstadion
Scheidsrechter, Christian Dingert

Terugblik: Hoffenheim wint onderlinge duels vaker dan Werder

De ploeg uit Bremen en Die Kraichgauer kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de Bundesliga:
  • Er werden 23 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,88 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk dertien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,62 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 43 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,38 keer per wedstrijd. Die Grün-Weißen schoten het vaakst op doel, namelijk 23 keer.
  • Achtmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 1. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Bundesliga:

DatumTeamsStand
02-04-2023Werder
Hoffenheim
1-2
07-10-2022Hoffenheim
Werder
1-2
21-02-2021Hoffenheim
Werder
4-0
25-10-2020Werder
Hoffenheim
1-1
26-01-2020Werder
Hoffenheim
0-3
24-08-2019Hoffenheim
Werder
3-2
11-05-2019Hoffenheim
Werder
0-1
19-12-2018Werder
Hoffenheim
1-1

De ploeg uit Bremen scoort veel

Die Grün-Weißen scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor Werder van Darmstadt met 2-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Die Grün-Weißen twee duels en verloren er drie Werder hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Werder Bremen:

  • scoorde tien goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,67.
  • scoorde thuis zes keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal dertien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,17 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Werder in deze competitie:

DatumTeamsStand
01-10-2023Darmstadt
Werder
4-2
23-09-2023Werder
Köln
2-1
17-09-2023Heidenheim
Werder
4-2
02-09-2023Werder
Mainz
4-0
26-08-2023Freiburg
Werder
1-0

Spelerstats Werder Bremen:

  • Marvin Ducksch en Justin Njinmah zijn met twee goals de topscorers van Die Grün-Weißen in deze competitie.
  • Miloš Veljkovic en Leonardo Bittencourt maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Justin Njinmah scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Mitchell Weiser en Marvin Ducksch gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Werder met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marvin Ducksch2201415
Justin Njinmah210092
Mitchell Weiser1201486
Olivier Deman1101215
Miloš Veljkovic1001315
Leonardo Bittencourt1000103
Jens Stage1001511
Rafael Borré1000137
Senne Lynen0102219
Romano Schmid0101449
Jirí Pavlenka0000540
Marco Friedl0002315
Christian Groß0000360
Anthony Jung0000315
Amos Pieper0000540
Nicolai Rapp00005
Niklas Stark0001360
Ilia Gruev00004
Naby Keïta000023
Oliver Burke000032
Niclas Füllkrug0000180
Dawid Kownacki0000142
Leon Opitz000017
Nick Woltemade0000189

Hoffe scoort veel

Die Kraichgauer scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,4 doelpunten. Het vorige duel verloor Hoffenheim van Dortmund. Het werd 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won Hoffe vier wedstrijden en verloor er één Hoffenheim hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats TSG 1899 Hoffenheim:

  • maakte dertien doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 2,17.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit acht doelpunten.
  • spelers schoten dertien keer op goal, gemiddeld 2,17 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Hoffenheim in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-09-2023Hoffenheim
Dortmund
1-3
23-09-2023Union
Hoffenheim
0-2
16-09-2023Köln
Hoffenheim
1-3
02-09-2023Hoffenheim
Wolfsburg
3-1
26-08-2023Heidenheim
Hoffenheim
2-3

Spelerstats TSG 1899 Hoffenheim:

  • Maximilian Beier en Andrej Kramaric zijn met vier goals de topscorers van Die Kraichgauer in deze competitie.
  • Andrej Kramaric scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Maximilian Beier maakte twee goals met de linkervoet.
  • Andrej Kramaric scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Grischa Prömel gaf tweemaal een assist.

Spelers van de ploeg uit Hoffenheim met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Andrej Kramaric4101521
Maximilian Beier4000330
Robert Skov1101291
John Brooks1002497
Ozan Kabak1001425
Pavel Kaderábek1002360
Florian Grillitsch1002420
Grischa Prömel0200461
Tom Bischof010030
Marius Bülter0101254
Oliver Baumann0000540
Kevin Akpoguma000191
Stanley N'Soki000023
Attila Szalai0000135
Kevin Vogt0001421
Finn Ole Becker000159
Julian Justvan000027
Diadie Samassékou00001
Anton Stach0001213
Angelo Stiller000085
Ihlas Bebou0001374
Mërgim Berisha0000115
Wout Weghorst0002293

De competitiestanden van de Bundesliga op 06-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Leverkusen651020616
2Stuttgart650119715
3Bayern642020614
4Dortmund642012614
5Leipzig641116613
6Hoffenheim640213912
7Wolfsburg64029612
8Freiburg631271010
9Eintracht6141457
10Heidenheim621310137
11Union62049106
12Werder620410146
13Gladbach612311145
14Augsburg61239155
15Darmstadt611410184
16Bochum60335193
17Köln60154111
18Mainz60154171

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenTSG 1899 Hoffenheim
Minuut 0-1511
Minuut 15-3003
Minuut 30-4511
Minuut 45-6021
Minuut 60-7532
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalWerder BremenTSG 1899 Hoffenheim
Minuut 0-1011
Minuut 10-2000
Minuut 30-4003
Minuut 40-5011
Minuut 50-6010
Minuut 70-8011
Minuut 80-9021