LaLiga
Athletic_Club
Athletic Club
16 december 2023
16.15
Atletico_Madrid
Atlético Madrid

Athletic Club - Atlético Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Athletic Club tegen Atlético Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Atlético lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Athletic, maar zijn de spelers van Athletic Club in San Mamés in betere vorm?

Athletic Bilbao

Athletic Club - Atlético Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Athletic Club tegen Atlético Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Atlético lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Athletic, maar zijn de spelers van Athletic Club in San Mamés in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Athletic drie keer, Atlético won er vijf en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Athletic op papier beter dan Atlético. Athletic Club won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Atlético Madrid won driemaal, verloor twee duels en speelde niet gelijk.

Athletic Club - Atlético Madrid
LaLiga
16 december 2023
16.15, San Mamés

Terugblik: Atlético wint onderlinge duels vaker dan Athletic

Athletic Club en de spelers van Atlético Madrid kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden 21 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,1 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk dertien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,3 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 40 keer op goal geschoten, gemiddeld 4 keer per wedstrijd. de spelers van Athletic Club schoten het vaakst op doel, namelijk 22 keer.
  • Er werden zes goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,6. De spelers van Atlético Madrid maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
19-02-2023Atlético
Athletic
1-0
15-10-2022Athletic
Atlético
0-1
30-04-2022Athletic
Atlético
2-0
18-09-2021Atlético
Athletic
0-0
25-04-2021Athletic
Atlético
2-1
10-03-2021Atlético
Athletic
2-1
14-06-2020Athletic
Atlético
1-1
26-10-2019Atlético
Athletic
2-0
16-03-2019Athletic
Atlético
2-0
10-11-2018Atlético
Athletic
3-2

De spelers van Athletic Club al een tijd zonder verlies

Athletic Club kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Athletic gelijk tegen Granada. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Athletic Club drie duels en speelden er twee gelijk. Athletic hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Athletic Club:

  • scoorde 31 goals deze competitie in zestien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,94.
  • scoorde thuis 22 keer en uit negenmaal.
  • spelers schoten 52 keer op goal, gemiddeld 3,25 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Athletic in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-12-2023Granada
Athletic
1-1
02-12-2023Athletic
Vallecano
4-0
27-11-2023Girona
Athletic
1-1
10-11-2023Athletic
Celta
4-3
05-11-2023Villarreal
Athletic
2-3

Spelerstats Athletic Club:

  • Iñaki Williams is de topscorer van Athletic Club deze competitie, met acht doelpunten.
  • Iñaki Williams scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Mikel Vesga en Iñaki Williams maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Gorka Guruzeta scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Nico Williams gaf vijf keer een assist.

Spelers van Athletic Club met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Iñaki Williams83021394
Gorka Guruzeta71021104
Oihan Sancet34201049
Nico Williams2502990
Mikel Vesga2101842
Álex Berenguer2102450
Óscar De Marcos13031165
Yuri Berchiche1102624
Asier Villalibre1100172
Dani García1003405
Unai Gómez1000124
Iñigo Ruiz de Galarreta10041084
Iñigo Lekue0202802
Unai Simón00021440
Yeray Álvarez0001186
Imanol García de Albéniz0000260
Aitor Paredes00041244
Dani Vivian00021423
Ander Herrera0002403
Peru Nolaskoain000010
Benat Prados0000230
Malcom Adu000125
Raúl García000288
Iker Muniain0001324

Atlético Madrid zonder richting

Atlético Madrid kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Atlético van Almería met 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Atlético Madrid drie duels en verloren er twee In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Atlético de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Atlético Madrid:

  • scoorde 32 goals deze competitie in vijftien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,13.
  • scoorde thuis negentien keer en uit dertienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 49 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,27 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Atlético in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-12-2023Atlético
Almería
2-1
03-12-2023Barca
Atlético
1-0
25-11-2023Atlético
Mallorca
1-0
12-11-2023Atlético
Villarreal
3-1
03-11-2023Las Palmas
Atlético
2-1

Spelerstats Atlético Madrid:

  • Antoine Griezmann is met negen goals de topscorer van de spelers van Atlético Madrid in deze competitie.
  • Antoine Griezmann en Álvaro Morata maakten ieder twee goals uit een kopbal.
  • Antoine Griezmann scoorde zes keer met de linkervoet.
  • Ángel Correa en Álvaro Morata maakten ieder drie goals met de rechtervoet.
  • Saúl gaf vijfmaal een assist.

Spelers van Atlético Madrid met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antoine Griezmann92031252
Álvaro Morata81111030
Ángel Correa4100466
Marcos Llorente2202974
Samuel Lino2200597
Nahuel Molina2100774
Rodrigo Riquelme2101539
Memphis Depay2000207
Axel Witsel10011190
Saúl0502709
Rodrigo De Paul0201739
Koke0204840
César Azpilicueta0102788
Mario Hermoso01041223
Pablo Barrios0102566
Yannick Carrasco0100223
Jan Oblak00011350
Javi Galán000188
José María Giménez0003431
Stefan Savic0002687
Çaglar Söyüncü000065
Thomas Lemar0000167

De competitiestanden van de LaLiga op 14-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Girona161321382041
2Real161231341039
3Atlético151113321434
4Barca161042301834
5Athletic16853311929
6Sociedad16853291829
7Betis16682191726
8Las Palmas16736141324
9Getafe16574182022
10Vallecano16484162220
11Valencia16547172119
12Deportivo Alavés16448142016
13Villarreal16448222916
14Osasuna16448182616
15Mallorca16286142014
16Sevilla15276202113
17Cádiz16277132313
18Celta16178152510
19Granada16151020368
20Almería16041217394

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic ClubAtlético Madrid
Minuut 0-1520
Minuut 15-3022
Minuut 30-4520
Minuut 45-6010
Minuut 60-7531
Minuut 75-9003

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalAthletic ClubAtlético Madrid
Minuut 0-1020
Minuut 10-2001
Minuut 30-4021
Minuut 40-5020
Minuut 50-6000
Minuut 70-8010
Minuut 80-9031