Eredivisie
NEC
23 september 2023
18.45
FC Utrecht

NEC - FC Utrecht: statistieken Eredivisie

NEC treft FC Utrecht in Nijmegen voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Utrecht lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen NEC, maar zijn de Nijmegenaren in het Goffertstadion in betere vorm?

NEC - FC Utrecht: statistieken Eredivisie

NEC treft FC Utrecht in Nijmegen voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Utrecht lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen NEC, maar zijn de Nijmegenaren in het Goffertstadion in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Eredivisie-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Utrecht won twee wedstrijden en tweemaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet NEC het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Utrecht won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

NEC - FC Utrecht
Eredivisie
23 september 2023
18.45, Goffertstadion
Scheidsrechter, Dennis Higler

Terugblik: Utrecht wint onderlinge duels vaker dan NEC

De ploeg van Rogier Meijer en de Utrechters troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Eredivisie:
  • Er werden acht doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 35 keer op goal geschoten, gemiddeld 8,75 keer per wedstrijd. Spelers van Utrecht schoten het vaakst, namelijk 21 keer.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
12-03-2023NEC
Utrecht
2-2
16-09-2022Utrecht
NEC
0-0
29-04-2022Utrecht
NEC
1-0
22-09-2021NEC
Utrecht
0-3

De club uit Nijmegen zonder richting

De ploeg van Rogier Meijer kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor NEC van PSV met 0-4. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Rogier Meijer één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield NEC de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats NEC:

  • scoorde acht goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis zes keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 3,4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van NEC in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-09-2023PSV
NEC
4-0
01-09-2023Sparta
NEC
1-1
26-08-2023NEC
RKC
3-0
18-08-2023Heracles
NEC
2-1
13-08-2023NEC
Excelsior
3-4

Spelerstats NEC:

  • Magnus Mattsson en Koki Ogawa zijn met twee goals de topscorers van de Nijmegenaren in deze competitie.
  • Youri Baas en Koki Ogawa maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Dirk Proper en Magnus Mattsson maakten ieder één goal met de rechtervoet.
  • Magnus Mattsson gaf twee keer een assist.

Spelers van de Nijmegenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Magnus Mattsson2200450
Koki Ogawa2000378
Dirk Proper1100360
Youri Baas1002383
Rober González1001192
Sontje Hansen1001299
Bart van Rooij0100210
Lasse Schöne0100252
Jasper Cillessen0000450
Luc Netten000128
Bram Nuytinck0001315
Brayann Pereira0001198
Mathias Ross0001225
Philippe Sandler000063
Calvin Verdonk0000450
Mees Hoedemakers0001199
Nils Rossen000016
Kodai Sano000032
Bas Dost000150
Pedro Marques000244
Lars Olden Larsen0000344
Elayis Tavsan000032

De Utrechters scoort weinig

De Utrechters scoorden de laatste vijf duels slechts 0,8 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Utrecht van Heracles met 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Utrecht één wedstrijd en verloor er vier Utrecht hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Utrecht:

  • maakte vier doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 0,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden één van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten elf keer op goal, gemiddeld 2,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-09-2023Heracles
Utrecht
1-3
03-09-2023Utrecht
Feyenoord
1-5
27-08-2023PEC
Utrecht
1-0
20-08-2023Utrecht
Heerenveen
0-2
12-08-2023PSV
Utrecht
2-0

Spelerstats FC Utrecht:

  • Victor Jensen maakte één goal uit een kopbal.
  • Ryan Flamingo scoorde één keer met de linkervoet.
  • Ole Romeny scoorde éénmaal met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg uit Utrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ryan Flamingo1000212
Victor Jensen1000243
Ole Romeny1000139
Oscar Fraulo0101123
Isac Lidberg0100142
Mats Seuntjens0101439
Vasilis Barkas0001450
Souffian El Karouani0000450
Sean Klaiber0000102
Hugo Novoa000017
Modibo Sagnan0000200
Hidde ter Avest0000326
Mike van der Hoorn0001360
Mark van der Maarel0000120
Nick Viergever0001156
Taylor Booth000041
Can Bozdogan0001425
Zidane Iqbal00008
Zakaria Labyad0000119
Bart Ramselaar000065
Jens Toornstra0001302
Marouan Azarkan0001258
Othmane Boussaid000074
Anthony Descotte000022
Anastasios Douvikas0000180

De competitiestanden van de Eredivisie op 21-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1PSV440013112
2AZ440012212
3Twente440012312
4Feyenoord532019511
5Fortuna5230749
6Sparta5221878
7Go Ahead4211997
8PEC5212677
9Heracles4202796
10Excelsior51319106
11Heerenveen52039136
12Ajax4121765
13NEC51138114
14Vitesse4103383
15Utrecht51044113
16RKC51044133
17Almere City50144141
18Volendam40043110

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNECFC Utrecht
Minuut 0-1501
Minuut 15-3021
Minuut 30-4520
Minuut 45-6010
Minuut 60-7510
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNECFC Utrecht
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6010
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010